مانگا "Oshi no Ko" با زبان فارسی

"Oshi no Ko"

مانگا "Oshi no Ko" با زبان فارسی

AniPlus Rating
9.57 /10
28
MyAnimeList Rating
8.64 /10
62,554
هوشینو آی شونزده‌ساله یه آیدول خوشگل و بااستعداده که طرفدار‌اش خیلی دوسش دارن. تجسم یه دوشیزه پاک و جوون‌‍ه. ولی هر گردویی گردو نیست! گورو آمِمیا یه متخصص زنان و زایمان توی حومه‌شهر و یکی از طرفداران پروپاقرص آی‌‍ه. پس وقتی که آیدول قصه‌مون یهویی حامله سروکله‌ش تو بیمارستانش پیدا می‌شه، گورو خیلی گیج می‌شه. گورو قول یه زایمان بی‌خطر رو بهش می‌ده. ولی نمی‌دونه که ملاقات با به شخصیت اسرارآمیز باعث مرگ زودهنگامش می‌شه- یا تقریباً همچین فکری می‌کرد. چشاماشو باز می‌کنه و می‌بیند بغل آیدول محبوب‌شه، گورو می‌فهمه که بعنوان هوشینو آکوامارین- پسر تازه متولد شده آی، دوباره به دنیا اومده! با دنیاش که زیر و رو شده، گورو به‌زودی یاد می‌گیره که دنیای صنعت سرگرمی با چیزای پر از اندوه و ناراحتی پیچ و تاب خورده، جایی که استعداد همیشه باعث موفقیت نمی‌شه. آیا اون می‌تونه با یه متحد عجیب و غریب و غیرمنتظره از لبخند آی که خیلی دوسش داره محافظت کنه؟

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
[Oshi No Ko]
نام فارسی:
ستاره من
نام ژاپنی:
【推しの子】
نام های دیگر:

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
04 اردیبهشت 1399
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):

درباره مانگا Oshi No Ko (ستاره من , اوشی نو کو)

مانگا Oshi No Ko (ستاره من، اوشی نو کو) داستانی منحصر به فرد و جذاب را در ژانرهای درام، ماوراء طبیعی، سینن، تناسخی و صنعت سرگرمی روایت می‌کند. این مانگا از اردیبهشت ماه سال 1399 در مجله Young Jump منتشر می‌شود و همزمان با ترجمه فارسی توسط انی پلاس در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

آکا آکیرا، نویسنده، و کاتو مِگوما، طراح، با خلاقیت و ظرافت، داستانی گیرا و سرگرم‌کننده را خلق کرده‌اند که به موضوعاتی مانند تناسخ، عشق، خانواده، شهرت و تاریکی‌های صنعت سرگرمی می‌پردازد.

داستان در مورد هوشینو آی، یک آیدول شانزده ساله زیبا و بااستعداد است که طرفداران زیادی دارد. او ظاهراً یک دختر پاک و معصوم به نظر می‌رسد، اما در واقع شخصیتی پیچیده و پنهان دارد.

گورو آمِمیا، یک متخصص زنان و زایمان در حومه شهر، از طرفداران پروپاقرص آی است. روزی که آی به طور ناگهانی باردار به بیمارستان گورو مراجعه می‌کند، او شوکه می‌شود. گورو به آی قول می‌دهد که زایمانی بی‌خطر را تجربه کند، اما نمی‌داند که این ملاقات سرنوشت‌ساز، به مرگ زودهنگام او منجر خواهد شد.

یا شاید هم نه! گورو که چشمان خود را باز می‌کند، خود را در آغوش آی می‌بیند، اما این بار به عنوان آکوامارین هوشینو، پسر تازه متولد شده آی، دوباره متولد شده است!

دنیای گورو به طور کامل زیر و رو می‌شود. او که اکنون به عنوان یک نوزاد به دنیا آمده، باید با چالش‌های زندگی در خانواده‌ای مشهور و پرمخاطره کنار بیاید.

گورو به زودی متوجه می‌شود که دنیای صنعت سرگرمی پر از ظلم، دروغ و فریب است. جایی که استعداد و زیبایی همیشه تضمین‌کننده موفقیت نیستند.

اما گورو تسلیم نمی‌شود. او با کمک متحدی غیرمنتظره و عجیب، آی، که مادرش و در عین حال آیدول محبوبش است، سعی می‌کند از لبخند و شادی آی محافظت کند و در این مسیر، رازهای تاریکی صنعت سرگرمی را برملا کند.

ستاره من، اوشی نو کو مانگایی جذاب و پرکشش است که مخاطب را تا انتهای مسیر با خود همراه می‌کند. این مانگا با تلفیق ژانرهای مختلف، داستانی منحصر به فرد و سرگرم‌کننده را روایت می‌کند که برای علاقمندان به این ژانرها جذاب خواهد بود.