مانگا Yamada-kun to Lv999 no Koi wo Suru با زبان فارسی

Yamada-kun to Lv999 no Koi wo Suru

مانگا Yamada-kun to Lv999 no Koi wo Suru با زبان فارسی

AniPlus Rating
9.11 /10
9
MyAnimeList Rating
8.15 /10
12,985
بعد از اینکه دوست پسرش با دختر دیگه ای که تو بازی باهاش آشنا شده بهش خیانت میکنه، آکانه کینوشیتا متوجه می‌شه که دوست پسرای گیمر هم میتونن به بدیِ دوست پسرای دنیای حقیقی باشن. همینطور که خشمش رو سر هیولاهای درون بازی خالی می‌کرد با آکیتو یامادا آشنا می‌شه. یامادا آدم غیر اجتماعی ای بنظر می‌رسه و ایده آل آکانه نیست و با اینکه تمام آمارهای بازیش در سطح آخر قرار دارن انگار پای عاشقی که وسط باشه هیچی حالیش نیست! همینطور که با هم دوست می‌شن و به پیش می‌رن آیا آکانه می‌تونه غول مرحله آخر رو شکست بده و قلب یامادا رو تسخیر کنه؟

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Loving Yamada at Lv999
نام فارسی:
داستان عاشقی من با یامادا-کون در سطح 999
نام ژاپنی:
山田くんとLv999の恋をする
نام های دیگر:
مشاهد همه عنوان های دیگر
My Lv999 Love for Yamada-kun
My Love Story with Yamada-kun at Lv999

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
16 اسفند 1397
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):
نویسنده / طراح:

درباره مانگا Loving Yamada at Lv999 (داستان عاشقی من با یامادا-کون در سطح 999)

مانگا Loving Yamada at Lv999 (داستان عاشقی من با یامادا-کون در سطح 999) داستان عاشقانه‌ای کمدی و سرگرم‌کننده را در دنیای بازی‌های آنلاین روایت می‌کند. این مانگا از اسفند ماه سال 1397 در مجله Ganma! منتشر می‌شود و همزمان با ترجمه فارسی توسط انی پلاس در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

ashiro، خالق این اثر، داستانی طنز و دلچسب را روایت می‌کند که به موضوعاتی مانند عشق، بازی‌های ویدئویی و روابط مجازی می‌پردازد.

آکانه کینوشیتا، شخصیت اصلی داستان، دختری است که به تازگی از دوست پسر خود به خاطر خیانت با دختری دیگر در بازی آنلاین رنجیده است. او که از گیمرها دلخور شده، در حین تخلیه خشم خود بر روی هیولاهای بازی، با آکیتو یامادا آشنا می‌شود.

یامادا گیمری ماهر و قدرتمند است که در سطح 999 بازی قرار دارد. اما برخلاف مهارت بی‌نظیرش در بازی، یامادا در دنیای واقعی شخصیتی گوشه‌گیر و غیر اجتماعی دارد و به نظر می‌رسد در روابط عاشقانه هیچ تجربه‌ای ندارد.

آکانه و یامادا با وجود تفاوت‌های ظاهری، به تدریج به یکدیگر علاقه‌مند می‌شوند. اما آکانه برای تسخیر قلب یامادا و غلبه بر "غول مرحله آخر" عشق، باید چالش‌های متعددی را پشت سر بگذارد.

داستان عاشقی من با یامادا-کون در سطح 999 مانگایی جذاب و سرگرم‌کننده است که با لحنی طنز و لحظات بامزه، به موضوعاتی مانند عشق، دوستی، رقابت و چالش‌های دنیای مجازی می‌پردازد. این مانگا برای علاقمندان به ژانرهای عاشقانه و کمدی، به خصوص گیمرها، جذاب خواهد بود.