مانگا Shangri-La Frontier با زبان فارسی

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su

مانگا Shangri-La Frontier با زبان فارسی

AniPlus Rating
9 /10
3
MyAnimeList Rating
7.93 /10
3,967
دانش‌آموز سال دوم دبیرستان راکورو هیزوتومه تنها به یه چیز علاقه داره: پیدا کردن "بازی‌های آشغال" و بردن اونا با بالاترین امتیاز. مهارت‌های گیمش حریف نداره و هیچ بازی‌ای اونقدر براش بد نیست که ازش لذت نبره. پس وقتی بازی جدید واقعیت مجازی مرز شانگری‌لا بهش معرفی میشه، اون کاری که همیشه میکرد رو انجام داد- سریعا تمام توضیحات رو رد میکنه و میپره توی مبارزه‌. ولی حتی یه گیمر حرفه‌ای مثل راکورو میتونه همه رازهایی که مرز شانگری‌لا مخفی کرده رو کشف کنه...؟

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Shangri-La Frontier
نام فارسی:
مرز شانگری لا - از شکارچی بازی آشغال - تا بازیکن خداگونه!
نام ژاپنی:
シャングリラ・フロンティア~クソゲーハンター、神ゲーに挑まんとす~
نام های دیگر:
مشاهد همه عنوان های دیگر
Shangri-La Frontier: Crappy Game Hunter Challenges God-Tier Game
ShanFro

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
25 تیر 1399
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):

درباره مانگا Shangri-La Frontier (مرز شانگری لا)

مانگا "Shangri-La Frontier" یا به زبان فارسی "مرز شانگری لا"، داستان جذابی را در مورد یک دانش‌آموز سال دوم دبیرستان به نام راکورو هیزوتومه روایت می‌کند. راکورو تنها یک هدف در زندگی دارد و آن هم پیدا کردن "بازی‌های آشغال" است. او با اشتیاق بسیار به جستجو و شرکت در این بازی‌ها می‌پردازد تا بتواند با بالاترین امتیاز آنها را بردارد.

مهارت‌های گیمینگ راکورو بسیار برتر است و همه بازی‌ها برای او جذابیت دارند. هیچ بازی‌ای وجود ندارد که راکورو از آن لذت نبرد. وقتی بازی جدید و واقعیت مجازی "مرز شانگری‌لا" به او معرفی می‌شود، بلافاصله و بدون تردید به آن جذب می‌شود. راکورو به سرعت تمام توضیحات و قوانین بازی را می‌پذیرد و وارد مبارزات جذاب و هیجان‌انگیز آن می‌شود.

اما با وجود تجربه و مهارت بالای راکورو در دنیای گیم، مسیر او در "مرز شانگری‌لا" پر از چالش‌ها و رازهایی است که باید با آن‌ها مواجه شود. آیا راکورو، حتی با تمام توانمندی‌هایش، می‌تواند تمام رازها و معماهای مخفی شده در این بازی را کشف و حل کند؟

این مانگا از تاریخ 25 تیر 1399 در "Shounen Magazine (Weekly)" منتشر می‌شود و به سرعت توانسته است جمعیت زیادی را به خود جلب کند. علاقه‌مندان به این داستان می‌توانند آن را در وب‌سایت‌ها و پلتفرم‌های مختلفی مانند انی‌پلاس با زیرنویس فارسی مطالعه کنند.

در مجموع، "مرز شانگری‌لا" با داستان مهیج و شخصیت‌های جذاب، یکی از مانگاهای پرطرفدار و مورد علاقه‌ی علاقه‌مندان به دنیای گیمینگ و ماجراجویی است و از دیدن آن به شدت توصیه می‌شود.