ONA

دانلود انیمه ONA: ماجراهایی فوق‌العاده با فرمت آنلاین

این انیمه با فرمت آنلاین (ONA)، شما را به یک سفر پرماجرا و جذاب در دنیای انیمیشن دعوت می‌کند. با داشتن داستان‌های جذاب و شخصیت‌های جذاب، این انیمه از طریق فرمت آنلاین به شما امکان می‌دهد تا به صورت آنلاین و از راحتی خانه خود، این تجربه فوق‌العاده را به دست آورید. با دانلود این انیمه ONA، شما به یک دنیای جدید از ماجراجویی و سرگرمی خواهید رفت و لحظاتی پر از هیجان را تجربه خواهید کرد.

انیمه ONA چیست؟

پویانمایی شبکه اصلی یا به‌طور مختصر اواِن‌اِی (به انگلیسی: Original net animation) که همچنین در ژاپن تحت عنوان انیمه وب (به ژاپنی: ウェブアニメ, Webu Anime) شناخته می‌شود، به انیمه‌ای گفته می‌شود که مستقیماً بر روی اینترنت منتشر می‌شود. اواِن‌اِی همچنین ممکن است از طریق تلویزیون پخش شده باشد، اگر برای نخستین بار به‌طور مستقیم در اینترنت عرضه شود. این نام در مقابل واژهٔ اووی‌ای قرار می‌گیرد، اصطلاحی که از اوایل دهه ۱۹۸۰ (میلادی) در صنعت انیمه‌سازی برای پویانمایی مستقیم بر ویدئو (رسانه خانگی) استفاده می‌شود. اوان‌ای و اووی‌ای از نظر بازار هدف کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند. اینترنت یک بازار فروش نسبتاً جدید برای توزیع پویانمایی است که با افزایش تعداد وبگاه‌های رسانه جاری در کشور ژاپن امکان پذیر شده‌است.

دانلود انیمه ONA

وبسایت انی‌پلاس بزرگترین مرجع دانلود انیمه های ONA میباشد. در صورتی که انیمه ONA در وضعیت پخش درحال پخش باشد وبسایت انی پلاس انیمه مربوطه رو نهایت ده دقیقه پس از انتشار در وب با سه کیفیت متفاوت در اختیار کاربران قرار میدهد. همچنین با توجه به داشتن تیم ترجمه اختصاصی تمامی انیمه‌های درحال پخش رو در کمتر از 6 ساعت ترجمه و در اختیار کاربران قرار میدهد.

زیرنویس فارسی انیمه های ONA

جهت دانلود انیمه های ONA با زیرنویس چسبیده فارسی ( هاردساب ) وبسایت انی‌پلاس بهترین گزینه میباشد.

برترین انیمه های ONA براساس بازدید در وبسایت انی پلاس

  1. cyberpunk: Edgerunners
  2. Shen Yin Wangzuo
  3. Tian Mei De Yao Hen
  4. Xian Wang de Richang Shenghuo 2
  5. Xian Wang de Richang Shenghuo