مانگا Grand Blue با زبان فارسی

Grand Blue

مانگا Grand Blue با زبان فارسی

AniPlus Rating
9.75 /10
4
MyAnimeList Rating
9.03 /10
64,715
مانگا Grand Blue: در شهر ساحلی ایزو و میان پرتوهای آفتاب و امواج اقیانوس، کیتاهارا ایوری اولین سال دانشگاه خودش را در دانشگاه ایزو شروع میکند. او به مغازه لوازم غواصی عمویش، گرند بلو، میرود و منتظر شروع یک زندگی دانشگاهی استثنایی و سرشار از دخترهای زیبا و دوستان خوب میشود. ولی اتفاقات طبق برنامه پیش نمیروند، بعد از ورود به مغازه، او با گروهی از سال بالایی‌های قلدر و لخت مواجه میشود که به زور او را به خوردن نوشیدنی الکلی دعوت میکنند. با اینکه ایوری اول بی‌علاقه بود، ولی سریعا نقل مجلس میشود. متاسفانه، این باعث ناراحتی دختر عمویش، کوته‌گاوا چیسا میشود، که او را در بدترین زمان میبند. ایوری قسم میخورد که زندگی رویایی دانشگاهی خود را از اول بسازد؛ ولی آیا این بار اوضاع طبق برنامه پیش میرود، یا باز هم اتفاقی غیرمنتظره رخ میدهد؟

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Grand Blue Dreaming
نام فارسی:
گرند بلو
نام ژاپنی:
ぐらんぶる

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
18 فروردین 1393
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):
ژانر ها:
نویسنده:
طراح:

درباره مانگا Grand Blue Dreaming (گرند بلو)

مانگا "Grand Blue" یا به زبان فارسی "گرند بلو"، یک داستان کمدی و جذاب است که در شهر ساحلی ایزو، در محیطی از امواج اقیانوس و تابش‌های آفتاب آغاز می‌شود. کیتاهارا ایوری، در آستانه ورود به دانشگاه، با امیدها و انتظارات زیادی به مغازه لوازم غواصی عمویش، "گرند بلو" می‌رود، آرزوی شروع یک زندگی دانشگاهی پر از سرگرمی‌ها، دوستان جدید و دختران زیبا در سر دارد.

اما اتفاقات غیر منتظره‌ای رخ می‌دهد. به جای پذیرش یک دنیای جدید و هیجان‌انگیز، ایوری با یک گروه از دانشجویان سال بالایی روبرو می‌شود که به شدت با آنها متفاوت است. این گروه، با فرهنگی پر از شوخی‌ها، الکل و ماجراهای وحشتناک، ایوری را به خود جلب می‌کنند و وی را به یک جشن می‌کشانند.

این حادثه، نه تنها باعث ناراحتی ایوری می‌شود، بلکه باعث می‌شود که دختر عموی او، کوته‌گوا چیسا، او را در زمانی حساس و دشوار محدود کند. ایوری تصمیم می‌گیرد که به تلاش بیافریند و زندگی دانشگاهی ایده‌آل خود را شکل دهد.

اما سوال اصلی این است: آیا ایوری موفق به ایجاد زندگی‌ای همانند رویاهای خود خواهد شد؟ یا آیا اتفاقات غیرمنتظره و جدیدی در انتظار اوست؟

این مانگا از تاریخ 13 فروردین 1393 در مجله "good! Afternoon" منتشر شده است و با استقبال خوبی از خوانندگان مواجه شده است. همچنین، ترجمه‌ی فارسی آن در پلتفرم‌هایی مانند انی‌پلاس قابل دسترسی است.

"گرند بلو" با ترکیبی از عناصر کمدی، ماجراجویی و رمانتیک، به خوانندگان یک داستان سرگرم‌کننده، زندگی‌نامه‌ای و واقعی از دوران دانشگاهی را ارائه می‌دهد. برای علاقه‌مندان به داستان‌های خنده‌دار و واقعی از زندگی دانشجویی، این مانگا یک انتخاب عالی و جذاب است.