مانگا Yubisaki to Renren با زبان فارسی

Yubisaki to Renren

مانگا Yubisaki to Renren با زبان فارسی

AniPlus Rating
9.5 /10
4
MyAnimeList Rating
8.49 /10
10,183
ایتوسه یوکی دانشجوی کم‌شنوایی‌ست که دنیای او از بدو تولد پوشیده از سکوت بوده است. او تمام عمرش را در یک مکان زندگی کرده و به ندرت با دیگران به جز بهترین دوستش، فوجیشیرو رین ارتباط برقرار می‌کند. یک روز در طی رفت و آمدش، او با ناگی ایتسوئومیِ مو خاکستری و چند زبانه، یعنی دوست مشترک رین، آشنا می‌شود. بر خلاف اکثریت افراد، ایتسوئومی هنگامی که از معلولیت یوکی آگاه می‌شود، واکنش عجیبی نشان نمی‌دهد و بسیار عادی رفتار می‌کند. این اتفاق به همراه تجربیات او در خارج از کشور، یوکی را بسیار متأثر و مجذوب می‌کند. بعد از جداییِ‌شان، علاقه‌ی یوکی به ایتسوئومی بیشتر می‌شود. همین‌طور که درباره زندگیِ متفاوت یکدیگر بیشتر متوجه می‌شوند، دنیای جدیدی برای یوکی و ایتسوئومی در شُرف آغاز است. «اشاره‌ای از علاقه» یک کمدی عاشقانه‌ی سرخوش است که زندگی ساکت یک دانشجوی دانشگاه و چگونگیِ تغییر دنیایش با پا گذاشتن مردی دیگر به آن را به تصویر می‌کشد.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
A Sign of Affection
نام فارسی:
اشاره‌ای از علاقه
نام ژاپنی:
ゆびさきと恋々

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
02 مرداد 1398
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):
ژانر ها:
نویسنده / طراح:

درباره مانگا Yubisaki to Renren (اشاره‌ای از علاقه)

مانگا "Yubisaki to Renren" یا به فارسی "اشاره‌ای از علاقه" و به انگلیسی "A Sign of Affection" توسط مانگاکا Suu Morishita ساخته شده است. داستان در مورد ایتوسه یوکی، یک دانشجوی کم‌شنوا است که از کودکی در سکوت زندگی کرده است. او تمام زندگی‌اش را در یک مکان سپری کرده و تنها با بهترین دوست خود، فوجیشیرو رین، ارتباط دارد. یک روز، در یکی از سفرهای روزمره‌اش، با ناگی ایتسوئومی، دوست مشترک رین که موهای خاکستری و چشم‌های چند رنگ دارد، آشنا می‌شود.

ایتسوئومی با واکنش‌هایی نسبتاً طبیعی به معلولیت یوکی پاسخ می‌دهد، که برای یوکی کاملاً نوعی تجربه جدید و متفاوت است. سفرهای ایتسوئومی به خارج از کشور و داستان‌هایی که با یوکی در میان می‌گذارد، آن را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. با گذشت زمان، علاقه‌ی یوکی به ایتسوئومی افزایش می‌یابد.

هر دو نوجوان بیشتر در مورد زندگی و تفاوت‌های یکدیگر می‌فهمند و دنیای جدیدی برای آن‌ها در آینده می‌افتد. این داستان نشان‌دهنده تغییراتی است که با حضور یک فرد جدید در زندگی یوکی اتفاق می‌افتد و چگونگی تأثیر آن بر زندگی او.

"اشاره‌ای از علاقه" یک مانگا عاشقانه و شوجو است که زندگی یک دانشجوی دانشگاه را و تأثیر یک فرد جدید بر زندگی او را به تصویر می‌کشد. این مانگا از تاریخ 02 مرداد 1398 در مجله "Dessert" منتشر شده است.