مانگا Undead Unluck با زبان فارسی

Undead Unluck

مانگا Undead Unluck با زبان فارسی

AniPlus Rating
10 /10
3
MyAnimeList Rating
7.44 /10
9,840
فوکو ایزومو پس از خواندن پایان مجموعه مانگای مورد علاقه‌اش، بالاخره احساس می‌کند آماده است به زندگی خود پایان دهد. طی ۱۰ سال گذشته، فوکو به بیماری‌ای مبتلا شده که هر کس او را لمس می‌کند، به بدبختی شدیدی دچار می‌شود. این امر تاثیر شدیدی بر محیط اطراف او داشته، حتی سهوا منجر به مرگ اطرافیان او - از جمله والدینش - شده است. زمانی که فوکو به قصد خودکشی روی پلی بالاتر از ریل قطار می‌ایستد، تصادفا با مرد عجیبی برخورد می‌کند که باعث می‌شود زمین زیر پای مرد خالی شود و او جلوی قطار در حال حرکت قرار گیرد. با این حال، وقتی فوکو جسد مرد را پیدا می‌یابد، متوجه می‌شود بدن مرد احیا شده است و او در حال بازگشت به زندگی است. مردی که فوکو او را اندی می‌نامد، جاودانه است و او نیز مانند فوکو آرزوی مرگ دارد. فوکو که از همان روز اول امیدش را از دست داده بود، در نهایت تصمیم می‌گیرد با اندی همکاری کند تا بهترین مرگ ممکن را به او دهد؛ اما یک سازمان مرموز در سایه‌ها کمین کرده‌اند به این امید که از توانایی‌های عجیب و غریب این دو بهره ببرند.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Undead Unluck
نام فارسی:
نامیرا و بدشانس
نام ژاپنی:
アンデッドアンラック

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
30 دی 1398
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):
نویسنده / طراح:

درباره مانگا Undead Unluck (نامیرا و بدشانس)

فوکو ایزومو، دختری جوان با قلبی غمگین و روحی زخمی، طعم تلخ بدشانسی را از بدو تولد چشیده بود. گویی نفرینی بر او سایه افکنده بود که هر کس را در تار و پود زندگی‌اش می‌کشید. فوکو به بیماری نادر و هولناکی مبتلا بود که با هر لمس، بدبختی و مصیبت را به ارمغان می‌آورد. گویی تقدیر او در رنج و عذاب دیگران رقم خورده بود.

ده سال از این کابوس وحشتناک می‌گذشت و فوکو دیگر رمقی برای ادامه راه نداشت. زخم‌های روحی او عمیق‌تر از آن بود که قابل التیام باشد. مرگ، تنها راه گریزی بود که در ذهن خود می‌دید.

در شبی سرد و زمستانی، فوکو در اوج ناامیدی، خود را به بالای پلی رساند که بر فراز ریل قطار قرار داشت. گویی تاریکی مطلق او را احاطه کرده بود و هیچ امیدی به آینده در دلش باقی نمانده بود. اما ناگهان، سرنوشت هولناک او دگرگونی غیرمنتظره‌ای یافت.

در یک آن، برخوردی تصادفی با مردی عجیب، زندگی فوکو را برای همیشه تغییر داد. مردی که اندی نام داشت، جاودانه بود. او نیز مانند فوکو، از زندگی نفرت داشت و در آرزوی مرگی آرام بود.

این دو منجی، در تاریکی مطلق همدیگر را یافتند. فوکو که از همان روز اول امید خود را از دست داده بود، در نهایت تصمیم می‌گیرد با اندی همکاری کند تا بهترین مرگ ممکن را به او دهد.

اما در سایه‌ها، سازمان مرموزی در کمین بود. گویی تاریکی مطلق، رهاوردن فوکو و اندی را تاب نمی‌آورد. آنها به دنبال قدرت‌های منحصر به فرد این دو منجی بودند تا به اهداف شوم خود دست یابند.

مانگای "نامیرا و بدشانس" از تاریخ 30 دی 1398 در مجله Shounen Jump (Weekly) در حال انتشار است و در انی پلاس نیز به فارسی ترجمه شده است. این داستان جذاب، با روایتی هیجان‌انگیز و پرماجرا، به موضوعاتی مانند نفرین، رستگاری، امید و جستجوی معنا در زندگی می‌پردازد و خواننده را به سفری در دنیای تاریکی و روشنایی می‌برد.