مانگا Ragna Crimson با زبان فارسی

Ragna Crimson

مانگا Ragna Crimson با زبان فارسی

AniPlus Rating
9.1 /10
10
MyAnimeList Rating
7.64 /10
4,370
مانگا Ragna Crimson: در دنیایی که اژدهاها بر آسمان، زمین، و دریا حکمرانی می‌کنند، کسانی که قصد مبارزه و پیروزی با آن‌ها را دارند باید از محدودیت‌های قدرت انسان معمولی پا را فراتر بگذارند. راگنا، شکارچی اژدها که به هر قیمتی در صدد پیروزی‌ است، به نیروهای مرموز کریمسون افسانه‌ای ملحق می‌شود. انگیزه‌های نیروهای کریمسون ممکن است مرموز باشد اما هدف آن‌ها یکی‌ است: و آن نابود کردن پادشاهان اژدهاها است.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Ragna Crimson
نام فارسی:
راگنا-کریمسون
نام ژاپنی:
ラグナクリムゾン

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
02 فروردین 1396
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):
ژانر ها:
نویسنده / طراح:

مانگا Ragna Crimson (راگنا کریمسون)

مانگا "Ragna Crimson" یا به زبان فارسی "راگنا کریمسون"، داستانی فانتزی و جذاب در یک دنیای پر از اژدهاها را روایت می‌کند. در این دنیا، اژدهاها حکمرانی بر آسمان، زمین و دریا را بر عهده دارند و برای مقابله با آن‌ها، انسان‌ها نیاز به قدرت‌های فوق‌العاده دارند.

راگنا، یک شکارچی اژدها با اراده و انگیزه قوی است، که به دنبال پیروزی بر اژدهاها می‌گردد. او به نیروهای مرموز و افسانه‌ای به نام "کریمسون" پیوسته است. این نیروهای مرموز، با انگیزه‌ها و اهدافی که به نظر ممکن است مرموز و پیچیده باشند، ولی همگی یک هدف مشترک دارند: نابودی پادشاهان اژدهاها.

این مانگا از تاریخ 02 فروردین 1396 در مجله "Gangan Joker" منتشر شده و با بازخورد مثبت خوانندگان مواجه شده است. همچنین، ترجمه‌ی فارسی آن در پلتفرم‌هایی مانند انی‌پلاس قابل دسترسی است.

با توجه به ترکیبی از عناصر فانتزی، اکشن و ماجراجویی، "راگنا کریمسون" به خوانندگان یک دنیای پرهیجان، پر از اکشن و مبارزات دلبسته به همراه داستانی پر از معانی و تاثیرگذاری را ارائه می‌دهد. برای علاقه‌مندان به داستان‌های فانتزی و اکشن، این مانگا یک انتخاب عالی است.