مانگا Dandadan با زبان فارسی

Dandadan

مانگا Dandadan با زبان فارسی

AniPlus Rating
9.2 /10
5
MyAnimeList Rating
8.28 /10
36,073
کِن تاکاکورا، پسری متعصب و مرموز که به ارواح اعتقادی ندارد اما به موجودات فضایی اعتقاد دارد و مومو آیاسه دختری که به موجودات فضایی اعتقاد ندارد اما به ارواح اعتقاد دارد با یکدیگر ماجرایی را آغاز میکنند که تمام اعتقاداتشان را زیر سوال میبرد.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Dandadan
نام فارسی:
دان‌دادان
نام ژاپنی:
ダンダダン

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
17 فروردین 1400
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):
نویسنده / طراح:

درباره مانگا Dandadan (دان‌دادان)

مانگا Dandadan (دان‌دادان) داستانی طنز و هیجان‌انگیز را در ژانرهای ماجراجویی، کمدی، ماوراء الطبیعه، عاشقانه و شونن روایت می‌کند. این مانگا از فروردین ماه سال 1400 در مجله Shounen Jump+ منتشر می‌شود و همزمان با ترجمه فارسی توسط انی پلاس در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

تاکاشی یوشیهاشی، خالق این اثر، با ظرافت و خلاقیت، داستانی سرگرم‌کننده را خلق کرده است که به موضوعاتی مانند تقابل باورها، ترس، عشق و کشف ناشناخته‌ها می‌پردازد.

داستان در مورد دو دانش‌آموز دبیرستانی به نام کن تاکاکورا و مومو آیاسه است. تاکاکورا پسری متعصب و مرموز است که به ارواح اعتقادی ندارد، اما به موجودات فضایی ایمان دارد. در مقابل، مومو دختری است که به ارواح اعتقاد دارد، اما موجودات فضایی را باور نمی‌کند.

یک شب، تاکاکورا و مومو به طور اتفاقی با یکدیگر روبرو می‌شوند و هر دو به دنبال یک پدیده ماوراء الطبیعه هستند. تاکاکورا به دنبال روحی سرگردان است که در مدرسه شایعه‌اش شده است، و مومو به دنبال موجودی فضایی است که در آسمان دیده است.

اما سرنوشت آنها را به یکدیگر پیوند می‌دهد و آنها به طور غیرمنتظره‌ای با یکدیگر وارد دنیای ارواح و موجودات فضایی می‌شوند. تاکاکورا و مومو در این دنیای شگفت‌انگیز و پرماجرا، با موجودات عجیب و غریب، معماهای پیچیده و خطرات متعددی روبرو می‌شوند.

در طول این سفر، باورها و اعتقادات آنها به چالش کشیده می‌شود و آنها مجبور می‌شوند با ترس‌های خود روبرو شوند. تاکاکورا و مومو به تدریج یاد می‌گیرند که به یکدیگر اعتماد کنند و برای رسیدن به هدف خود با هم همکاری کنند.

دندان‌دان مانگایی جذاب و پرکشش است که مخاطب را تا انتهای مسیر با خود همراه می‌کند. یوشیهاشی با استفاده از طنز ظریف، لحظات هیجان‌انگیز و شخصیت‌های دوست‌داشتنی، داستانی سرگرم‌کننده را خلق کرده است که برای علاقمندان به ژانرهای مختلف جذاب خواهد بود.