خواندن مانگا Wotaku ni Koi wa Muzukashii با زبان فارسی

Wotaku ni Koi wa Muzukashii

خواندن مانگا Wotaku ni Koi wa Muzukashii با زبان فارسی

AniPlus Rating
7.75 /10
4
MyAnimeList Rating
8.36 /10
45,746
نارومی موموسه به اندازه کافی تحمل کرده بود: هر دوست پسری که داشت همونموقع که یه اوتاکو از آب درمیومد باهاش به هم میزد، برای همین کاملا محتاطانه شروع به مخفی کردنش کرد. وقتی اتفاقی با دوست بچگیش، که البته اون هم اوتاکو عه سر کار ملاقات کرد، هیروتاکا نیفوجی که الان همکارش محسوب میشه تقریبا رازشو سرکار برملا کرد. پس یه نقشه کشید که مطمئن بشه اون هیچوقت لوش نمیده. ولی اون متقابلا بهش یه پیشنهاد میده: چرا فقط بجاش باهاش قرار نمیزاره؟ با عشق، دیگه هیچ راه برگشتی نیست.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Wotakoi: Love Is Hard for Otaku
نام فارسی:
ووتاکوی: عشق واسه اوتاکوها سخته
نام ژاپنی:
ヲタクに恋は難しい
نام های دیگر:
مشاهد همه عنوان های دیگر
It's Difficult to Love an Otaku

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
10 اردیبهشت 1394
تعداد جلد:
11
تعداد چپتر:
105
مجله (ها):

درباره مانگا Wotakoi: Love Is Hard for Otaku (ووتاکوی: عشق واسه اوتاکوها سخته)

مانگای "Wotakoi: Love Is Hard for Otaku" به داستانی جذاب از زندگی نارومی موموسه می‌پردازد که با چالش‌های عشقی که برای اوتاکوها پیش می‌آید، روبرو می‌شود. نارومی، با تجربه‌هایی که در زندگی عاشقانه‌اش داشته، به اندازه کافی تحمل کرده است. او همواره با مشکلاتی روبرو بوده است؛ هر دوست پسری که داشته، هنگامی که متوجه می‌شدند که او یک اوتاکو است، از او دور می‌شدند. بنابراین، نارومی تصمیم می‌گیرد که این جنبه از شخصیتش را پنهان کند و از دیگران مخفی کند.

اما همه چیز تغییر می‌کند وقتی هیروتاکا نیفوجی، دوست کودکی‌اش که اکنون همکارش در محل کار است، او را به طور ناگهانی متوجه این ویژگی‌های پنهان شده می‌شود. نارومی برای جلوگیری از فاش شدن این امر، نقشه‌ای می‌کشد. اما هیروتاکا با ارائه یک پیشنهاد غیرمنتظره، نارومی را به تغییر در نگرش خود مجاب می‌کند: چرا فقط مخفی کردن این ویژگی‌ها؟ چرا نه به جای اینکه آن را پنهان کند، با عشق و صداقت با آن روبرو شود؟

این داستان جذاب و دلنشین با ۱۰۵ فصل در مجله Comic POOL منتشر شده است و نسخه ترجمه‌شده به زبان فارسی نیز در انی پلاس در دسترس قرار دارد.