مانگا The Fable با زبان فارسی

The Fable

مانگا The Fable با زبان فارسی

AniPlus Rating
10 /10
1
MyAnimeList Rating
8.53 /10
12,235
فابل داستان یه آدمکش حرفه‌ایِ که تعداد بیشماری از ماموریت ها رو برای مشتری‌های زیادی به اتمام رسونده. بعداز تموم کردن آخرین ماموریتش ، تعداد افرادی که به دست اون کشته شدن خیلی بیش از حد و اندازه میشه و به دستوری رئیسش به مدت یکسال از کار دور میشه و یه زندگی جدید رو شروع میکنه. بهش پیشنهاد میشه که زندگی بعنوان یه شهروند نرمال ممکنه باعث بشه تجربه‌های خوبی برای آینده کاریش بدست بیاره. فابل با زنی که نقش راننده اش رو بازی میکنه همراه میشه ، و هر دوی اونها طبق هویت جدیدشون خواهر و برادر حساب میشن. هرچند ، رئیسشون اخطار داده که اگه درحین این دوره کسی رو بکشن ، با مرگ مواجه میشن. بدین ترتیب تعطیلات یکساله و مشترک آکیرا و یوکو بدور از آدمکشی شروع میشه... آغاز زندگی آکیرا ، با سخت‌ترین شرایط یعنی نکشتن ...

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
The Fable
نام فارسی:
فابل
نام ژاپنی:
ザ・ファブル

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
10 آبان 1393
تعداد جلد:
22
تعداد چپتر:
240
مجله (ها):

درباره انیمه The Fable

مانگا "The Fable" یا به فارسی "فیبل" با تلفظ ژاپنی "فابل" از تاریخ 10 آبان 1393 شروع و با 240 فصل به پایان رسید. داستان "فیبل" در مورد یک آدمکش حرفه‌ای است که در بسیاری از ماموریت‌ها برای مشتریان مختلف موفق شده است. پس از اتمام آخرین ماموریت خود، تعداد قربانیان کشته شده توسط او به شدت افزایش می‌یابد. به دستور رئیسش، او برای مدت یک سال از کار دور می‌شود و زندگی جدیدی را آغاز می‌کند.

رئیس به او پیشنهاد می‌دهد که زندگی یک شهروند عادی را تجربه کند تا تجربیات مفیدی برای آینده کاری خود کسب کند. "فیبل" با یک زن که نقش راننده او را بازی می‌کند همراه می‌شود. آن‌ها به عنوان خواهر و برادر با هویت‌های جدید خود معرفی می‌شوند. اما رئیسش به آن‌ها هشدار می‌دهد که اگر در طول این مدت کسی را بکشند، با مرگ مواجه خواهند شد. 

بنابراین، آکیرا و یوکو با شروع یک تعطیلات یک‌ساله و دوری از آدمکشی، زندگی جدیدی را آغاز می‌کنند. زندگی آکیرا با شرایط سخت‌ترینی آغاز می‌شود، یعنی تصمیم به نکشتن کسی.

مانگاکا یا نویسنده این اثر، Katsuhisa Minami بوده و ژانر‌های آن شامل برنده جایزه، کمدی، سینن، و جرائم سازمان‌یافته است. این مانگا در مجله "Young Magazine (Weekly)" منتشر می‌شده است.