مانگا Dorohedoro با زبان فارسی

Dorohedoro

مانگا Dorohedoro با زبان فارسی

AniPlus Rating
10 /10
2
MyAnimeList Rating
8.68 /10
53,282
هُل-منطقه ای هولناک، داغون و پر آشوب است که ضعیف، شکار قوی میشود و مرگ در آن اتفاقی رایج است، درست همچون اسمش. سرزمینی که بویی از قانون و اخلاقیات نبرده، و تبدیل به محل تمرین ساحرانی شده که بر آن چنبره زده اند. کایمن، مردی که صورتش توسط یکی از همین ساحران به مارمولک تبدیل شده، به دنبال مقصر این ماجرا میگردد و ساحران را شکار میکند.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Dorohedoro
نام فارسی:
دوروهدورو
نام ژاپنی:
ドロヘドロ

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
10 آذر 1379
تعداد جلد:
23
تعداد چپتر:
190
مجله (ها):
نویسنده / طراح:

درباره مانگا Dorohedoro (دوروهدورو)

مانگا Dorohedoro (دوروهدورو) داستانی تاریک، خشن و پرماجرا را در دنیایی فانتزی و دیستوپیایی روایت می‌کند. این مانگا از آذرماه سال 1379 در مجله Gessan منتشر می‌شد و در حال حاضر با 190 چپتر به پایان رسیده است. ترجمه فارسی این مانگا توسط انی پلاس در حال انجام است.

قلم استادانه قاسم هارا، خالق این اثر، داستانی گیرا و تکان‌دهنده را خلق کرده است که به موضوعاتی مانند ظلم، خشونت، هویت، انتقام و امید می‌پردازد.

داستان در شهری به نام "هول" اتفاق می‌افتد. هُل منطقه‌ای هولناک، داغون و پر آشوب است که در آن ضعیف، شکار قوی می‌شود و مرگ در آن اتفاقی رایج است. این سرزمین که بویی از قانون و اخلاقیات نبرده، به محل تمرین ساحرانی تبدیل شده که بر آن چنبره زده‌اند.

کایمن، شخصیت اصلی داستان، مردی است که سرش توسط یکی از همین ساحران به مارمولک تبدیل شده است. کایمن که از گذشته خود هیچ خاطره‌ای ندارد، به دنبال مقصر این ماجرا می‌گردد و ساحران را شکار می‌کند.