مانگا Tongari Boushi no Atelier با زبان فارسی

Tongari Boushi no Atelier

مانگا Tongari Boushi no Atelier با زبان فارسی

AniPlus Rating
10 /10
1
MyAnimeList Rating
8.61 /10
19,304
کوکو، دختر خیاط فروتن، همواره به جادو و جادوگرانی که آن (جادو) را انجام می‌دهند، علاقه‌ی بسیاری دارد، او از محافظت‌های سرسختی که آن‌ها (جادوگرها) انجام می‌دهند تا جادو را از چشم عموم پنهان کنند، بی‌خبر است. هنگامی که کوکو از یک فرصت طلایی برای جاسوسی از جادوگر ماهر چیفری استفاده می‌کند، متوجه می‌شود که کتاب‌تصویری مورد علاقه‌اش یک کتاب جادویی مبدل بوده است! هنگامی که بسیار هیجان‌زده است، بلافاصله شروع به آزمایش جادوهای مختلف می‌کند. یکی از آن طلسم‌ها باعث ایجاد فاجعه‌ای در خانه‌ی او و مادرش می‌شود، چیفری به موقع کوکو را نجات می‌دهد و تصمیم می‌گیرد که به او آموزش دهد، چیفری به این نتیجه می‌رسد که کوکو اولین سرنخی است که می‌تواند با استفاده از او کلاه‌لبه‌دارها را تعقیب و ردیابی کند - گروهی از افراد خطرناک که با جادوی ممنوعه در بدن آزمایش می‌کنند و اشیاء جادویی را در میان عموم پخش می‌کنند‌. اما قبل از اینکه کوکو و چیفری بتوانند با کلاه‌لبه‌دارها مقابله کنند، کوکو باید مهارت‌های جادویی خود را بهبود بخشیده و با دیگر کارآموزهای چیفری کنار بیاید.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Witch Hat Atelier
نام فارسی:
آتلیه کلاه جادوگری
نام ژاپنی:
とんがり帽子のアトリエ
نام های دیگر:

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
01 مرداد 1395
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):
ژانر ها:
نویسنده / طراح:

درباره مانگا Witch Hat Atelier (آتلیه کلاه جادوگری)

مانگای "آتلیه کلاه جادوگری" یا به انگلیسی "Witch Hat Atelier" توسط Kamome Shirahama از تاریخ 22 ژوئیه 2016 در مجله Morning Two شروع به انتشار کرد. این مانگا با ژانر‌های فانتزی و سینن معرفی شده و داستانش در مورد دختر جوانی به نام کوکو، یک خیاط ماهر و فروتن است. او همیشه به جادو و جادوگران متأهب است و از رازهای جادویی که جادوگران برای حفظ جادو از چشم عمومی انجام می‌دهند، نمی‌داند.

هنگامی که کوکو یک فرصت نفیس برای جاسوسی از چیفری، یک جادوگر برجسته، پیدا می‌کند، کتاب تصویری مورد علاقه‌اش در واقع یک کتاب جادویی مبدل است! با هیجان و هم‌زمان با اشتیاق، کوکو شروع به آزمایش جادوهای مختلف می‌کند. اما یکی از طلسم‌ها باعث وقوع فاجعه‌ای در خانه‌اش و زندگی‌اش می‌شود. چیفری به کمک کوکو می‌آید و تصمیم می‌گیرد که او را تربیت کند. او احساس می‌کند که کوکو می‌تواند اولین نفری باشد که می‌تواند کلاه‌لبه‌دارها را کشف و متوقف کند، یک گروه افراد خطرناک که با جادوی ممنوعه و اشیاء جادویی مخرب بازی می‌کنند.

اما برای مواجهه با کلاه‌لبه‌دارها، کوکو باید مهارت‌های جادویی خود را پیشرفت دهد و با دیگر شاگردان چیفری همکاری کند. این مانگا جذاب و هیجان‌انگیز در حال حاضر در حال ترجمه به فارسی در انی‌پلاس قرار دارد.