مانگا Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute با زبان فارسی

Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute!

مانگا Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute با زبان فارسی

AniPlus Rating
9.57 /10
14
MyAnimeList Rating
8.28 /10
24,617
مانگا The Eminence in Shadow: هرمانان بزرگ و ویلن های اهریمنی، کاراکتر هایی هستن که مردم میخوان شبیه شون باشن--البته سید کاگنو اینطور نیست. اون دوست داره مغز متفکر پشت همه ی اینا باشه، رشته هارو بکشه و دسیسه هاش کل داستان رو بچرخونن. تو زندگی قبلیش تو ژاپن مدرن امروزی، نتونست به اهدافش برسه. ولی حالا که تو دنیایی از جادو دوباره متولد شده، جاه حقیقی سایه رو به نمایش میزاره! سید همونطور که تظاهر میکنه یه کاراکتر معمولی و ساده ست، اعضایی رو برای سازمان(قلابی) باغ سایه اش جمع میکنه، و هدفش از بین بردن فرقه ی مرموزیه که تو تاریکی ها در کمین نشسته. سید، به روش خودش سعی میکنه سازمان(قلابی) اش رو در مقابله با فرقه ی پلید(در عین حال بطرز غافلگیرانه ای راستین) هدایت کنه.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
The Eminence in Shadow
نام فارسی:
جاه در سایه
نام ژاپنی:
陰の実力者になりたくて!

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
05 دی 1397
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):
طراح:
نویسنده:

درباره مانگا The Eminence in Shadow (جاه در سایه)

مانگا "Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute" یا به زبان فارسی "جاه در سایه"، یک داستان فانتزی و مهیج است که در دنیایی از جادو و اهریمنی‌ها روایت می‌شود. در این دنیا، قهرمانان و ویلن‌های اهریمنی از کاراکترهای محبوب و الگویی برای مردم هستند، اما سید کاگنو به دنبال چیز دیگری است.

سید کاگنو، با ذهنی تیز و باهوش، نه به دنبال جلوه و تظاهر به قهرمانی است، بلکه می‌خواهد از پس پرده‌ها و داستان‌ها راهنمایی کند. در زندگی قبلی‌اش در ژاپن مدرن، نتوانست به اهدافش دست یابد، اما حالا در این دنیای جدید پر از جادو، توانایی‌های واقعی وی روشن‌تر از پیش می‌شود.

سید با تظاهر به یک کاراکتر معمولی و ساده، اعضایی را برای سازمان خود به نام "قلابی باغ سایه" جمع می‌کند. هدف او از تشکیل این سازمان، مقابله با یک فرقه مرموز و شرور است که در تاریکی‌ها در کمین نشسته و فرقه‌ای است که قصد دارد دنیای را تهدید کند.

با استفاده از روش‌های خاص و منحصر به فرد خود، سید سعی می‌کند تیم خود را برای مواجهه با فرقه پلید آماده کند و آن‌ها را به راه درست هدایت کند، حتی اگر این به معنای اتخاذ راه‌های غیرمعمول و بطرز غافلگیرانه‌ای باشد.

این مانگا از تاریخ 05 دی 1397 در مجله "Comp Ace" منتشر شده است و با بازخورد مثبت خوانندگان مواجه شده است. همچنین، ترجمه‌ی فارسی آن در پلتفرم‌هایی مانند انی‌پلاس قابل دسترسی است.

"جاه در سایه" با ترکیبی از عناصر فانتزی، مهیج و رازآلود، به خوانندگان یک داستان پرهیجان، هوشی و مفهومی را ارائه می‌دهد. برای علاقه‌مندان به داستان‌های فانتزی و معمایی، این مانگا یک انتخاب عالی و جذاب است.