مانگا Sousou no Frieren با زبان فارسی

Sousou no Frieren

مانگا Sousou no Frieren با زبان فارسی

AniPlus Rating
9.57 /10
7
MyAnimeList Rating
8.65 /10
25,690
پادشاه شیاطین شکست خورده و گروه قهرمانان پیروز، قبل از جدا شدن از هم به خانه برمیگردند‌. آن چهار نفر - فریرن جادوگر، هیمل قهرمان، هیتر کشیش و اِیسن جنگجو - درمورد یک دهه سفر خود صحبت میکنند تا زمان خداحافظی فرا برسد. ولی گذر زمان برای اِلف‌ها متفاوت است و فریرن، شاهد مرگ آهسته تک تک همراهان خود میشود. قبل از مرگ، هیتر موفق میشود شاگرد جوانی به نام فِرن را به فریرن بسپرد‌. به دلیل علاقه اِلف‌ها به جمع کردن جادو، آن دو سفری بی‌هدف را شروع میکنند و مکان‌هایی که گروه قهرمانا‌ن قبلا رفته بودند را دوباره میبینند. در طول این سفر، فریرن کم کم متوجه پشیمانی خود از فرصت‌های از دست رفته برای روابط صمیمی‌تر با همراهانش -که دیگر مرده‌اند- میشود‌.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Frieren: Beyond Journey's End
نام فارسی:
فریرن: فراتر از پایان سفر
نام ژاپنی:
葬送のフリーレン
نام های دیگر:

اطلاعات تکمیلی

نوع:
وضعیت:
پخش از:
09 اردیبهشت 1399
تعداد جلد:
نامشخص
تعداد چپتر:
نامشخص
مجله (ها):

درباره مانگا Frieren: Beyond Journey's End (فریرن: فراتر از پایان سفر)

مانگا Frieren: Beyond Journey's End (فریرن: فراتر از پایان سفر) داستانی حماسی و احساسی را در دنیایی فانتزی روایت می‌کند که در آن زمان برای انسان‌ها و الف‌ها به طور متفاوتی می‌گذرد. این مانگا از طریق مجله Shounen Sunday منتشر می‌شود و همزمان با ترجمه فارسی توسط انی پلاس در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

تسوکاسا آبه، طراح، و کانئهیتو یامادا، نویسنده، داستانی عمیق و تأمل‌برانگیز را خلق کرده‌اند که به موضوعاتی مانند مرگ، زندگی، دوستی و گذر زمان می‌پردازد.

داستان در زمانی آغاز می‌شود که پادشاه شیاطین شکست خورده است و گروه قهرمانان پیروز، پس از یک دهه سفر پرمخاطره، به خانه‌های خود باز می‌گردند. فریرن، جادوگر گروه، هیمل، قهرمان، هیتر، کشیش، و ایسِن، جنگجو، خاطرات سفر خود را مرور می‌کنند و از لحظات شاد و غم‌انگیز آن دوران صحبت می‌کنند.

اما گذر زمان برای الف‌ها با انسان‌ها متفاوت است. فریرن که یک الف است، به تدریج شاهد مرگ دوستان انسان خود می‌شود. او که از مرگ یارانش عمیقاً غمگین است، سعی می‌کند خاطرات آنها را زنده نگه دارد.

قبل از مرگ، هیتر موفق می‌شود شاگرد جوانی به نام فرن را به فریرن بسپارد. فریرن و فرن به سفری بی‌هدف در دنیای فانتزی می‌روند و از مکان‌هایی که گروه قهرمانان قبلاً در آنها حضور داشته‌اند دیدن می‌کنند.

در طول این سفر، فریرن کم کم متوجه پشیمانی خود از فرصت‌های از دست رفته برای روابط صمیمی‌تر با همراهانش می‌شود. او در خلوت خود به اشتباهات گذشته فکر می‌کند و آرزو می‌کند که می‌توانست زمان را به عقب برگرداند و لحظات بیشتری را با دوستانش سپری کند.

فریرن: فراتر از پایان سفر مانگایی منحصر به فرد و تأثیرگذار است که مخاطب را به سفری حماسی و احساسی در دنیایی فانتزی می‌برد. این مانگا با تلفیق ژانرهای ماجراجویی، درام و فانتزی، داستانی گیرا و سرگرم‌کننده را روایت می‌کند که برای علاقمندان به این ژانرها جذاب خواهد بود.