زمان پخش
پنجشنبه

دانلود انیمه Yuru Camp△ Season 3

پخش انلاین
زیرنویس چسبیده فارسی
Yuru Camp△ Season 3

دانلود انیمه Yuru Camp△ Season 3

پخش انلاین
زیرنویس چسبیده فارسی
HQ 1080p
AniPlus Rating
8.8 /10
5
MyAnimeList Rating
8.42 /10
7,001
فصل سوم انیمه‌ Laid-Back Camp ( انیمه اردوگاه آرام دلنواز فصل سوم )

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Laid-Back Camp Season 3
نام فارسی:
اردوگاه آرام دلنواز△ فصل سوم
نام ژاپنی:
ゆるキャン△ SEASON3
نام های دیگر:

اطلاعات تکمیلی

نوع:
فصل:
فصل (میلادی):
وضعیت:
پخش از:
16 فروردین 1403 تا ?
Available At:
تعداد قسمت:
12
زمان پخش (ژاپن):
پنج شنبه ساعت 23:00
زمان هر قسمت:
23 دقیقه
رده سنی:
PG-13 - نوجوانان ۱۳ سال به بالا
منبع ساخت:
تهیه‌کنندگان:
استودیو سازنده:

درباره انیمه Laid-Back Camp Season 3 (اردوگاه آرام دلنواز△ فصل سوم)

انیمه "Yuru Camp△" در فصل سوم خود ادامه دو فصل قبلی خود را می‌دهد. نام فارسی این فصل "اردوگاه آرام دلنواز△ فصل سوم" است. این انیمه بر اساس مانگایی با همین نام و توسط استودیو 8bit به انیمه تبدیل شده است.

در این انیمه، رین دوست دارد تنها به یکی از دریاچه‌های زیبا در کوهستان فوجی سفر کند و از منظره‌های زیبا و آرامش بخش آنجا لذت ببرد. از سوی دیگر، نادشیکو عاشق تنهایی است و به دنبال جایی است که از آن می‌تواند کوه فوجی را ببیند. وقتی دوست دارند با هم سفر کنند، رین و نادشیکو معمولاً یک کمپ برپا می‌کنند، رامن طهاری می‌پزند و از منظره و طبیعت اطراف لذت می‌برند.

ژانر‌های اصلی این انیمه شامل برشی از زندگی، آرامش بخشی و دختران بامزه است. هر هفته در روزهای پنجشنبه، قسمت‌های جدید از این انیمه از طریق سرویس Crunchyroll پخش می‌شود و همزمان نیز در انی پلاس منتشر می‌شود.

در فصل اول، داستان مربوط به علاقه رین به سفرهای تنها به دریاچه‌ها و نادشیکو که به دنبال دیدن کوه فوجی از مکان‌های دورتر است، توضیح داده می‌شود. وقتی این دو با هم ملاقات می‌کنند، آنها لحظاتی خوش با هم سپری می‌کنند، در کمپ زندگی می‌کنند، غذا می‌پزند و از طبیعت اطراف لذت می‌برند. این فصل‌ها با یک ترکیب از صحنه‌های زیبا و آرامش بخش، همراه با شخصیت‌های دلپذیر و داستان‌های مفهومی پر از آرامش را برای تماشاچیان ارائه می‌دهد.