تریلر جدید فصل سوم انیمه △Yuru Camp منتشر شد

تریلر جدید فصل سوم انیمه △Yuru Camp منتشر شد

وبسایت رسمی فرنچایز تلوزیونی "△Yuru Camp" روز پنجشنبه از تریلر جدیدی برای فصل سوم این انیمه تلوزیوین با عنوان (Yuru Camp△ Season 3) Laid-Back Camp Season 3 به همراه پوستر جدیدی از آن رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده پیش نمایش آهنگ اوپنینگ این انیمه را نشان میدهد.

آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان "Laid-Back Journey" توسط Kiminone اجرا شده است. همچنین آهنگ اندینگ انیمه با عنوان «So Precious» توسط Asaka درحال اجرا میباشد.

این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شد، قرار است در 4 آپریل 2024 (16 فروردین 1402) در ژاپن از کانال های AT-X و Tokyo MX به نمایش در بیاید.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Yuru Camp△ Season 3


انیمه تلوزیونی Yuru Camp△ Season 3 در ژانر برشی از زندگی ، آرامش بخش و دختران بامزه، توسط استودیو 8bit درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Shin Tosaka

فیلمنامه نویس: Masafumi Sugiura

کارگردانی صدا: Takeshi Takadera

موسیقی: Akiyuki Tateyama 

و...

همچنین بازیگران اصلی که در این انیمه همانند فصل های قبل ایفای نقش خواهند کرد، عبارتند از:

Nao Touyama در نقش Rin Shima

Yumiri Hanamori در نقش Nadeshiko Kagamihara

Aki Toyosaki در نقش Aoi Inuyama

Sayuri Hara در نقش Chiaki Oogaki

Rie Takahashi در نقش Ena Saitou

و...

Yuru Camp△ Season 3


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "△Yuru Camp" برای اولین بار در تاریخ 4 ژانویه 2018 (14 دی 1396) به نمایش در آمد و با 12 قسمت در 22 مارس 2018 (2 فروردین 1397) به پایان رسید. شرکت Crunchyroll این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم و میکرد و بعد ها یک دوبله انگلیسی برای آن منتشر کرد.

سپس دومین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Yuru Camp△ Season 2" در 7 ژانویه 2021 (18 دی 1399) منتشر شد و برخلاف فصل اول، در 13 قسمت به نمایش در آمد و در تاریخ 1 آپریل 2021 (12 فروردین 1400) به اتمام رسید. همانند فصل اول شرکت Crunchyroll این انیمه را در هنگام پخش در ژاپن، پخش میکرد.

همچنین یک انیمه سینمایی از این فرنچایز در 1 جولای 2022 (10 تیر 1401) در ژاپن اکران شد. این انیمه سینمایی با عنوان "Yuru Camp△ Movie" بمدت زمان 2 ساعت پخش شد. شرکت Crunchyroll همانند سری تلوزیونی این انیمه، فرنچایز سینمایی آن را هم در در نوامبر 2022 منتشر کرد.

Yuru Camp△ Movie


این سری تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Afro مانگاکا این اثر، در تاریخ 23 می 2015 (2 خرداد 1394) در مجله Manga Time Kirara Forward منتشر شده است.

این مانگا از 27 مارس 2018 به زبان انگلیسی با عنوان Laid-Back Camp توسط Yen Press درحال انتشار میباشد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

رین دوست داره تنها بره پیش دریاچه ای که توی کوه فوجیه و منظره زیبایی داره کمپ بزنه. نادشیکو دوست داره تنهایی به جاهایی بره که از اونجا بتونه کوه فوجی رو ببینه. بعد از این که همو میبینن، رین و نادشیکو با هم کمپ میزنن و رامن میخورن و از منظره لذت میبرن.


دانلود انیمه Yuru Camp△ Season 3 (به محض انتشار)

اخبار
108
0
3 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.