دانلود انیمه Astro Note

پخش انلاین
زیرنویس چسبیده فارسی
Astro Note

دانلود انیمه Astro Note

پخش انلاین
زیرنویس چسبیده فارسی
HQ 1080p
AniPlus Rating
6.29 /10
28
MyAnimeList Rating
6.6 /10
8,192
تاکومی، سرآشپز نابغه، که به تازکی از کارش اخراج شده. اما یک پیشنهاد کاری در یک مهمان‌خانه‌ی قدیمی به نام آسترو-سو دریافت می‌کند اما وقتی متوجه می‌شود باید تمام وقت در آنجا زندگی کند در مورد پذیرش این کار دچار تردید می‌شود. این تا وقتی است که با سرایدار زیبا و جذاب مهمان‌خانه به نام میرا آشنا می‌شود و نظرش عوض می‌شود. این دو شروع به کار در مهمان‌خانه کرده و ارتباطشان عمق‌تر می‌شود. اما میرا یک رازی دارد، او اهل این دنیا نیست.

عناوین دیگر

نام انگلیسی:
Astro Note
نام فارسی:
یادداشت آسترو
نام ژاپنی:
アストロノオト

اطلاعات تکمیلی

نوع:
فصل:
فصل (میلادی):
وضعیت:
پخش از:
17 فروردین 1403 تا 01 تیر 1403
Available At:
تعداد قسمت:
12
زمان پخش (ژاپن):
جمعه ساعت 22:30
زمان هر قسمت:
24 دقیقه
رده سنی:
PG-13 - نوجوانان ۱۳ سال به بالا
منبع ساخت:
تهیه‌کنندگان:
استودیو سازنده:

درباره انیمه Astro Note (یادداشت آسترو)

انیمه "یادداشت آسترو" یا به زبان اصلی "Astro Note" از تاریخ 17 فروردین 1403 در حال پخش از طریق پلتفرم Crunchyroll است. علاوه بر این، این انیمه با ترجمه اختصاصی برای جامعه ایرانی به صورت همزمان در انی پلاس منتشر می‌شود. استودیو Telecom Animation Film با تهیه‌کنندگی از Lantis و Shochiku این انیمه را بر اساس یک داستان اورجینال و تحت کارگردانی Shinji Takamatsu تولید کرده است. موسیقی متعلق به Uchida Maaya است.

ژانرهای اصلی این انیمه شامل کمدی، عاشقانه و علمی تخیلی است. داستان به تاکومی مردی با استعداد در زمینه آشپزی می‌پردازد که به تازگی از محل کار خود اخراج شده است. او یک پیشنهاد جذاب برای کار در یک مهمان‌خانه قدیمی به نام "آسترو-سو" دریافت می‌کند. اما وقتی متوجه می‌شود که باید در آنجا زندگی کند، تردیدهایی به وجود می‌آید.

تردیدات او تا زمانی ادامه دارد که با میرا، سرایدار جذاب و مهمان‌خانه آشنا می‌شود و نظر او راجع به پذیرش این پیشنهاد تغییر می‌کند. تاکومی و میرا شروع به کار در مهمان‌خانه می‌کنند و با گذشت زمان ارتباط عمقانی بین آنها شکل می‌گیرد. اما یک راز بزرگ وجود دارد: میرا از این دنیا نیست. طبق اطلاعات ارائه شده توسط استودیو تولید کننده، این انیمه در 12 قسمت به پایان می‌رسد.