دانلود انیمه Rinkai!

پخش انلاین
زیرنویس چسبیده فارسی
Rinkai!

دانلود انیمه Rinkai!

پخش انلاین
زیرنویس چسبیده فارسی
HQ 1080p
AniPlus Rating
6.1 /10
10
MyAnimeList Rating
5.63 /10
1,640
انیمه رینکای:داستان در مورد ورزش دوچرخه‌سواری زنان می‌باشد که پس از جنگ جهانی دوم در ژاپن معرفی شد. با این حال مسابقات سازمان یافته پس از تنها ۱۵ سال منحل شده و برای چند دهه در بی‌استفادگی باقی ماند. سپس لیگ رینکای معرفی شد تا این ورزش را احیا کند. داستان به تلاش بازیکنان و مربیان برای جذب تماشاگران و تکمیل ورزش دوچرخه‌سواری زنان می‌پردازد.

عناوین دیگر

نام فارسی:
رینکای!
نام ژاپنی:
リンカイ!

اطلاعات تکمیلی

نوع:
فصل:
فصل (میلادی):
وضعیت:
پخش از:
21 فروردین 1403 تا 05 تیر 1403
Available At:
تعداد قسمت:
12
زمان پخش (ژاپن):
سه شنبه ساعت 23:30
زمان هر قسمت:
23 دقیقه
رده سنی:
PG-13 - نوجوانان ۱۳ سال به بالا
منبع ساخت:
تهیه‌کنندگان:
استودیو سازنده:

درباره انیمه Rinkai (رینکای)

انیمه "رینکای" یا "Rinkai" از تاریخ 21 فروردین به زبان فارسی تحت عنوان "رینکای" روی پرده رفته و هر سه شنبه به تماشاگران ارائه می‌شود. این انیمه داستان جذابی از ورزش دوچرخه‌سواری زنان در ژاپن پس از پایان جنگ جهانی دوم را بازگو می‌کند.

پس از اتمام جنگ، ورزش دوچرخه‌سواری زنان به ژاپن وارد شد، اما متاسفانه بعد از تنها 15 سال، مسابقات رسمی این ورزش متوقف شد و به مدت چند دهه در حالت فراموشی قرار گرفت. در این میان، با ظهور لیگ "رینکای"، تلاش‌ها برای احیای این ورزش شروع شد. 

در این انیمه، شاهد تلاش‌های بی‌وقفه بازیکنان، مربیان و ارتشای تیم‌ها برای جلب توجه و حضور تماشاگران هستیم. آنها در تلاش‌اند تا با ارائه یک عملکرد برجسته، ورزش دوچرخه‌سواری زنان را به مردم نزدیک‌تر کنند و جایگاه مناسبی برای آن ایجاد کنند.

این اثر ساخته استودیو TMS Entertainment است و اقتباسی از یک نقاشی فوق‌العاده است. ژانر‌های اصلی این انیمه ورزشی، مسابقه‌ای و با شخصیت‌های بالغ است و برای رده سنی P13 مناسب است. امیدواریم که با دنیای هیجان‌انگیز ورزش و روحیه رقابت این انیمه، همه را شگفت‌زده کند.

انیمه توسط Ani-One پخش میشود و همزمان توسط انی پلاس نیز منتشر خواهد شد.