پوستر جدیدی از فصل چهارم انیمه تلوزیونی "Majutsushi Orphen Hagure Tabi" منتشر شد

پوستر جدیدی از فصل چهارم انیمه تلوزیونی "Majutsushi Orphen Hagure Tabi" منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی (Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Seiiki-hen) Sorcerous Stabber Orphen -Doom of Dragon's Sanctuary-، روز دوشنبه پوستر جدیدی برای فصل جدید این انیمه منتشر کرد. همچنین این وبسایت سه بازیگر دیگری که به تیم بازیگری این انیمه ملحق شدند را معرفی کرد.

بازیگران جدید عبارتند از:

Takuya Nakashima در نقش Seek


Shimba Tsuchiya در نقش Kakorkist


Yuna Kamakura در نقش Irgitte


بازیگران دیگری که به فصل جدید این انیمه ملحق شدند، شامل:

Yōko Hikasa در نقش Azalie

Akira Ishida در نقش Armagest

Hiroki Yasumoto در نقش Jack

Satoshi Hino در نقش Pluto

Tomoko Kaneda در نقش the Silver Moon Princess


انیمه تلوزیونی Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Seiiki-hen در 12 آپریل 2023 (23 فروردین 1402) به نمایش در خواهد آمد. استودیو سازنده این انیمه Studio Deen میباشد که در ژانر درام - فانتزی - اکشن - ماجراجویی و هنر های رزمی این انیمه را منتشر خواهد کرد.


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Majutsushi Orphen Hagure Tab" در 7 ژانویه 2020 (17 دی 1398) پخش شد و با 13 قسمت به پایان رسید. Funimation انیمه را به زبان ژاپنی با زیرنویس انگلیسی پخش کرد که در ژاپن پخش شد و همچنین یک دوبله انگلیسی برا این فصل منتشر کرد. سپس فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان "Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Kimluck-hen" در 20 ژانویه 2021 (1 بهمن 1399) در 11 قسمت پخش شد. Funimation دوباره سریال را همزمان با پخش آن در ژاپن، پخش کرد و همچنین یک دوبله انگلیسی همانند فصل اول برای این فصل منتشر کرد.

سومین فصل این انیمه که درحال انتشار میباشد با عنوان "Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Urbanrama-hen"، برای اولین بار در کانال AT-X در 18 ژانویه 2023 (28 دی 1401) پخش شد و همچنین در Tokyo MX، WOWOW، و BS Fuji و همچنین در جریان های مختلف پخش میشود. همچنین Crunchyroll در حال پخش این انیمه است که در ژاپن پخش می شود. دوازدهمین و آخرین قسمت این فصل چهارشنبه 5 آپریل (16 فروردین) پخش خواهد شد.

Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Urbanrama-hen


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Akita, Yoshinobu و Kusaka, Yuuya در تاریخ 20 می 1994 (30 اردیبهشت 1373) منتشر شد. انیمه جدید به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد این مجموعه قرار است منتشر شود. Akita در دسامبر 2019 جلد جدیدی از این مجموعه را عرضه کرد، (اولین جلد جدید در سری لایت ناول در چهار سال گذشته). همچنین یک جلد جدید در ژانویه 2021 ارسال شد.

لایت ناول Majutsushi Orphen Hagure Tabi به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی با عنوان Sorcerous Stabber Orphen: The Wayward Journey توسط J-Novel Club از 26 آگوست 2018 منتشر شده است.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

جادوگری که زمانی دانش آموز برتر برج معروف "فنگ" بوده، اکنون زمانش را با دنبال کردن مشتری های نا امیدش به عنوان یک وام دهنده پول میگذراند تا وقتی که یکی از مشتری هاش یک نقشه برای پول درآوردن به ذهنش میرسد: "کلاهبرداری ازدواج". اورفن با هیولایی که از روز خروجش از برج هدف او بوده، رو به رو میشودهمچنین تلاش میکند خواهرش"آزالای"را به شکل واقعی اش برگرداند تا...


دانلود انیمه Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Seiiki-hen (به محض انتشار)

اخبار
242
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.