معرفی لایت ناول Eiyuu Kyoushitsu ( Hero Classroom )

معرفی لایت ناول Eiyuu Kyoushitsu ( Hero Classroom )

این لایت ناول در ژانر اکشن، فانتزی و مدرسه‌ای است. داستان درباره یک جهان فانتزی است که در آن، افراد با قدرت‌های خارق‌العاده به مدارس خصوصی برای آموزش و پرورش قدرت‌هایشان می‌روند. شخصیت اصلی داستان یک پسر جوان است که به دلیل قدرت‌های خارق‌العاده‌اش، به مدرسه‌ای دعوت می‌شود که برای آموزش و پرورش قهرمانان تشکیل شده است. در این مدرسه، او با شخصیت‌های مختلفی آشنا می‌شود و در مسابقات و مبارزاتی با آن‌ها روبرو می‌شود. این لایت ناول به دلیل داشتن داستان جذاب و شخصیت‌های جذاب، بسیار محبوب است.خلاصه داستان ( انیمه ) لایت ناول Hero Classroom


داستان لایت ناول Eiyuu Kyoushitsu در یک جهان فرعی اتفاق می‌افتد که در آن، افراد با قدرت‌های خارق‌العاده به مدارس خصوصی برای آموزش و پرورش قدرت‌هایشان می‌روند. شخصیت اصلی داستان یک پسر جوان است که به دلیل قدرت‌های خارق‌العاده‌اش، به مدرسه‌ای دعوت می‌شود که برای آموزش و پرورش قهرمانان و قهرمانانه‌ها تشکیل شده است. در این مدرسه، او با شخصیت‌های مختلفی آشنا می‌شود و در مسابقات و مبارزاتی با آن‌ها روبرو می‌شود. داستان این لایت ناول به دلیل داشتن داستان جذاب و شخصیت‌های جذاب، بسیار محبوب است. ژانر این لایت ناول شامل اکشن، فانتزی و مدرسه‌ای است.


لایت ناول چیست؟

لایت ناول یک سبک ادبی است که در آن داستان‌های کوتاه و خلاصه‌شده با فضایی فانتزی و علمی-تخیلی روایت می‌شود. این داستان‌ها معمولاً برای خواندن آسان و سرگرمی سریع نوشته می‌شوند و برای جذب بیشتر خوانندگان، معمولاً تصاویر گرافیکی و تصاویر رنگی در بر دارند. لایت ناول‌ها در ژانرهای مختلفی مانند عاشقانه، اکشن، فانتزی و علمی-تخیلی نوشته می‌شوند.


اقتباس انیمه ای بر اساس لایت ناول Hero Classroom

این لایت ناول به تازگی یک اقتباس انیمه ای دریافت کرده است که قرار است تابستان همین سال منتشر شود. 

دانلود انیمه Hero Classroom ( به محض انتشار )

معرفی
563
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.