معرفی انیمه Isekai Nonbiri Nouka ( زندگی کشاورزی من در دنیایی دیگر )

معرفی انیمه Isekai Nonbiri Nouka ( زندگی کشاورزی من در دنیایی دیگر )

انیمه Isekai Nonbiri Nouka برای علاقه‌مندان به ژانر ایسکای (Isekai) و دوستداران داستان‌های فانتزی مناسب است. همچنین این انیمه برای علاقه‌مندان به موضوعات مربوط به کشاورزی و دامپروری نیز جذاب است.

مشخصات انیمه تلویزیونی Isekai Nonbiri Nouka :


 • عنوان انگلیسی: Farming Life in Another World
 • عنوان فارسی: زندگی کشاورزی من در دنیایی دیگر
 • عنوان ژاپنی: 異世界のんびり農家
 • فصل پخش: زمستان 1402 ( زمستان 2023 )
 • تاریخ پخش: 16 دی 1401 تا 04 فروردین 1402
 • تعداد قسمت (فصل‌اول) : 12
 • زمان هر قسمت: 23 دقیقه
 • اقتباسی از لایت ناولی به همین نام اثر NAITOU Kinosuke
 • استودیوی سازنده: Zero-G
 • ژانر های انیمه Isekai Nonbiri Nouka : برشی از زندگی , فانتزی , ایسکای
 • رده سنی: PG-13 - نوجوانان ۱۳ سال به بالا


خلاصه داستان انیمه Isekai Nonbiri Nouka :

ماچیو هیراکو بعد از اینکه در سن 39 سالگی می‌میره، بهش فرصتی داده میشه تا به دنیایی دیگر بره. وقتی خدا به قصد قدرت دادن بهش ازش آرزوش رو می‌پرسه، اون درخواست بدنی سالم می‌کنه. بهش آرزوی دومی پیشنهاد میده، انتخاب می‌کنه تا در آرامش زندگی کنه. سومین آرزوش دونستن زبان محلیه، و آرزوی آخرش، اینه که بتونه کشاورز بشه."Isekai Nonbiri Nouka" یک انیمه ژانر فانتزی و ماجراجویی است که در سال 2023 توسط استودیو Zero-G تولید شده است. داستان این انیمه درباره یک مرد جوان به نام ماچیو هیراکو، که به دنیای دیگری منتقل می‌شود و در آنجا به عنوان یک کشاورز شروع به کار می‌کند، می‌باشد. او با استفاده از دانش و تجربه خود، سعی می‌کند تا بهترین مزرعه‌دار در دنیای جدید خود باشد. در طول داستان، ماچیو هیراکو با شخصیت‌های جذاب و متنوعی آشنا می‌شود و به مبارزه با موجودات خطرناک و پیدا کردن راه حل برای مشکلات مختلف می‌پردازد. همچنین، او با استفاده از دانش و تجربه خود، سعی می‌کند تا بهترین مزرعه‌دار در دنیای جدید خود باشد. "Isekai Nonbiri Nouka" با داشتن داستان جذاب، شخصیت‌های جالب و طنز، گرافیک خوب و موسیقی زیبا، مورد استقبال بسیاری از علاقه‌مندان به ژانر فانتزی و ماجراجویی قرار گرفته است.

"Isekai Nonbiri Nouka" با داشتن داستان جذاب و شخصیت‌های متنوع، می‌تواند پتانسیل بالایی در جذب مخاطبان علاقه‌مند به ژانر فانتزی و ماجراجویی داشته باشد. همچنین، این انیمه با داشتن گرافیک خوب و موسیقی زیبا، می‌تواند تجربه دیدنی برای علاقه‌مندان به این ژانر باشد. به طور کلی، "Isekai Nonbiri Nouka" به عنوان یک انیمه جذاب و سرگرم‌کننده، می‌تواند جایگاه خود را در دنیای انیمه‌ها پیدا کند.

با توجه به داشتن داستان جذاب و شخصیت‌های متنوع، انیمه "Isekai Nonbiri Nouka" در بین علاقه‌مندان به ژانر فانتزی و ماجراجویی، محبوبیت بالایی دارد. همچنین، گرافیک زیبا و موسیقی خوب این انیمه، باعث شده است که تجربه دیدن آن برای بسیاری از طرفداران این ژانر، لذت‌بخش باشد. به طور کلی، محبوبیت "Isekai Nonbiri Nouka" نشان دهنده پتانسیل بالای این انیمه در جذب مخاطبان است.

انیمه "Isekai Nonbiri Nouka" در ایران نیز محبوبیت بالایی دارد و بسیاری از علاقه‌مندان به ژانر فانتزی و ماجراجویی، با توجه به داشتن داستان جذاب و شخصیت‌های جذاب، این انیمه را دنبال می‌کنند. همچنین، گرافیک زیبا و موسیقی خوب این انیمه، باعث شده است که تجربه دیدن آن برای بسیاری از طرفداران این ژانر، لذت‌بخش باشد. به طور کلی، محبوبیت "Isekai Nonbiri Nouka" در ایران نشان دهنده علاقه قابل توجه علاقه‌مندان به این ژانر و همچنین پتانسیل بالای این انیمه در جذب مخاطبان است.

"Isekai Nonbiri Nouka" یک انیمه جذاب و پرطرفدار در ژانر فانتزی و ماجراجویی است که با داشتن داستان جذاب، شخصیت‌های جذاب، گرافیک زیبا و موسیقی خوب، توانسته است جمعیت زیادی از طرفداران این ژانر را به خود جذب کند. این انیمه به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های فانتزی و ماجراجویی شناخته شده است و محبوبیت بالای آن در ایران نشان دهنده علاقه قابل توجه علاقه‌مندان به این ژانر است.

دانلود انیمه Isekai Nonbiri Nouka

معرفی
816
2
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.