TIFF Next Wave انیمه Suzume را در فستیوالی در کانادا نمایش خواهد داد

TIFF Next Wave انیمه Suzume را در فستیوالی در کانادا نمایش خواهد داد

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو (TIFF) روز چهارشنبه اعلام کرد که اولین نمایش کانادایی فیلم Suzume ( Suzume no Tojimari ) ساخته ماکوتو شینکای را در تاریخ 13 آوریل ساعت 18:30 در لایت باکس TIFF Bell نمایش می دهد. این نمایش بخشی از جشنواره فیلم موج بعدی TIFF است که از 14 تا 16 آوریل برگزار می شود. این فیلم 14 آوریل در سینماهای کانادا اکران می شود.

این فیلم در 11 نوامبر در اولویت اول اکران شد و 1.33 میلیون بلیت فروخت و در سه روز اول اکران 1.88 میلیارد ین (حدود 13.49 میلیون دلار آمریکا) به دست آورد.

این فیلم 38.7 درصد بیشتر بلیت فروخت و 47.4 درصد بیشتر از نام تو به دست آورد. فیلمی که در سه روز اول اکرانش 1,277,960,000 ین (حدود 12.51 میلیون دلار در آن زمان) به دست آورد . همچنین 14.8 درصد بیشتر بلیت فروخت و 14.4 درصد بیشتر از فیلم قبلی شینکای Weathering With You به دست آورد که قوی ترین افتتاحیه سه روز از فیلم های شینکای را رقم زد.

این فیلم تا روز یکشنبه مجموعاً 14,310,602,380 ین (حدود 109 میلیون دلار آمریکا) به دست آورده است که از 14.23 میلیارد ین (حدود 108 میلیون دلار در تبدیل فعلی) درآمد مادام‌العمر باکس آفیس ژاپنی فیلم قبلی او Weathering With You (تنکی نو کو ) فراتر رفته است. بنابراین این فیلم به چهاردهمین فیلم پردرآمد تمام دوران در ژاپن و همچنین هشتمین فیلم پردرآمد انیمه تمام دوران در ژاپن تبدیل شده است. پونیوی هایائو میازاکی با 15.50 میلیارد ین (حدود 118 میلیون دلار) در هر دو رتبه مستقیما بالاتر از آن قرار دارد.

Crunchyroll ، Sony Pictures Entertainment ، Wild Bunch International، و Eurozoom فیلم را در سرتاسر جهان به جز آسیا نمایش خواهند داد که از 12 آوریل شروع می شود . نیوزلند، خاورمیانه، آفریقا و بخش هایی از اروپا. Crunchyroll ، Sony Pictures Entertainment ، Wild Bunch International، و Eurozoomاین فیلم را در اروپا فرانسوی و آلمانی زبان اکران خواهد کرد. این فیلم برای نمایش در 199 کشور و منطقه برنامه ریزی شده است.

خلاصه داستان انیمه Suzume no Tojimari

سوزومه، دختر 17 ساله‌ای است که درون شهری آرام در کیوشو زندگی می‌کند، در حین سفر با مردی جوان مواجه می‌شود که به او می‌گوید: «من دنبال یه در می‌گردم». او را تعقیب می‌کند و در میان ویرانه‌های کوهستانی دری فرسوده پیدا می‌کند، انگار آن در تنها چیزی است که از تمام ویرانی ها به سلامت بیرون آمده است. انگار چیزی سوزومه را به سمت در میکشاند، در همین حین سوزومه خود را در حالی که به در رسیده است میبیند... خیلی زود درها یکی پس از دیگری در نقاط مختلف ژاپن شروع به باز شدن می کنند. بخاطر بلایایی که از آن سوی درها بر سر مردم روانه میشود، بایستی درها بسته می‌شدند. به نظر میرسید در آسمان مکانی که سوزومه واردش شده بود ستارگان، غروب خورشید و آسمان صبح‌گاهی تمام وقت با یکدیگر ترکیب شده بودند. به سبب این درهای مرموز، "سفر قفل کردن درها"ی سوزومه، آغاز میشود.

دانلود انیمه Suzume no Tojimari ( به محض انتشار )

اخبار
295
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.