تاریخ پخش فصل چهارم انیمه تلوزیونی "Majutsushi Orphen Hagure Tabi" اعلام شد

تاریخ پخش فصل چهارم انیمه تلوزیونی "Majutsushi Orphen Hagure Tabi" اعلام شد

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی "Majutsushi Orphen Hagure Tabi"، روز چهارشنبه تریلر جدیدی از فصل چهارم این انیمه تلوزیونی (Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Seiiki-hen) منتشر کرد. در این ویدیو تاریخ پخش فصل جدید این انیمه مشخص میشود. همچنین این وبسایت هنرمندان آهنگ تم انیمه را معرفی میکند.

انیمه تلوزیونی Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Seiiki-hen در 12 آپریل 2023 (23 فروردین 1402) به نمایش در خواهد آمد.

همچنین Showtaro Morikubo که صداپیشگی شخصیت Orphen را بر عهده دارد و تم های افتتاحیه قبلی این برنامه را اجرا کرده است، در حال اجرای آهنگ جدید با موضوع افتتاحیه "Motive Rain" است. کارکنان انیمه کلیپی از آهنگ اندینگ جدید "Shūen no Destiny" را منتشر کردند. 


همچنین بازیگران جدیدی که به فصل چهارم این انیمه ملحق شدند، عبارتند از:

Yōko Hikasa در نقش Azalie

Akira Ishida در نقش Armagest

Hiroki Yasumoto در نقش Jack

Satoshi Hino در نقش Pluto

Tomoko Kaneda در نقش the Silver Moon Princess


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Majutsushi Orphen Hagure Tab" در 7 ژانویه 2020 (17 دی 1398) پخش شد و با 13 قسمت به پایان رسید. Funimation انیمه را به زبان ژاپنی با زیرنویس انگلیسی پخش کرد که در ژاپن پخش شد و همچنین یک دوبله انگلیسی برا این فصل منتشر کرد. سپس فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان "Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Kimluck-hen" در 20 ژانویه 2021 (1 بهمن 1399) در 11 قسمت پخش شد. Funimation دوباره سریال را همزمان با پخش آن در ژاپن، پخش کرد و همچنین یک دوبله انگلیسی همانند فصل اول برای این فصل منتشر کرد.

سومین فصل این انیمه که درحال انتشار میباشد با عنوان "Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Urbanrama-hen"، برای اولین بار در کانال AT-X در 18 ژانویه 2023 (28 دی 1401) پخش شد و همچنین در Tokyo MX، WOWOW، و BS Fuji و همچنین در جریان های مختلف پخش میشود. همچنین Crunchyroll در حال پخش این انیمه است که در ژاپن پخش می شود.


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Akita, Yoshinobu و Kusaka, Yuuya در تاریخ 20 می 1994 (30 اردیبهشت 1373) منتشر شد. انیمه جدید به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد این مجموعه قرار است منتشر شود. Akita در دسامبر 2019 جلد جدیدی از این مجموعه را عرضه کرد، (اولین جلد جدید در سری لایت ناول در چهار سال گذشته). همچنین یک جلد جدید در ژانویه 2021 ارسال شد.

لایت ناول Majutsushi Orphen Hagure Tabi به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی با عنوان Sorcerous Stabber Orphen: The Wayward Journey توسط J-Novel Club از 26 آگوست 2018 منتشر شده است.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

جادوگری که زمانی دانش آموز برتر برج معروف "فنگ" بوده، اکنون زمانش را با دنبال کردن مشتری های نا امیدش به عنوان یک وام دهنده پول میگذراند تا وقتی که یکی از مشتری هاش یک نقشه برای پول درآوردن به ذهنش میرسد: "کلاهبرداری ازدواج". اورفن با هیولایی که از روز خروجش از برج هدف او بوده، رو به رو میشودهمچنین تلاش میکند خواهرش"آزالای"را به شکل واقعی اش برگرداند تا...


دانلود انیمه Majutsushi Orphen Hagure Tabi: Seiiki-hen (به محض انتشار)

اخبار
464
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.