بازی "Blue Lock Blaze Battle" امسال عرضه خواهد شد

بازی "Blue Lock Blaze Battle" امسال عرضه خواهد شد

شرکت توسعه دهنده بازی BAEL روز دوشنبه اعلام کرد که در حال توسعه یک بازی جدید بر اساس مانگا "Blue Lock" با عنوان "Blue Lock Blaze Battle" است. این بازی فوتبال سه بعدی امسال برای سیستم عامل های iOS و اندروید منتشر خواهد شد. بازی رایگان خواهد بود اما خریدهای درون بازی اختیاری خواهد داشت.
همچنین تیزر کوتاهی از بازی منتشر شده است، که میتوانید آن را مشاهده کنید.

این فرنچایز همچنین دارای یک بازی شبیه‌ سازی آموزش فوتبال با عنوان پروژه "Blue Lock: World Champion" است که در 30 دسامبر عرضه شد.

Blue Lock: World Champion


مانگا Blue Lock در مجله هفتگی Shounen Magazine در تاریخ 1 آگوست 2018 (10 مرداد 1397) به داستان نویسی Kaneshiro, Muneyuki و طراحی Nomura, Yuusuke منتشر شد. این مانگا از 16 مارس 2021 توسط Kodansha Comics USA به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی و از 21 ژوئن 2022 به صورت چاپی منتشر شده است. همچنین از 2 ژوئن 2021 به زبان فرانسوی توسط Pika Édition منتشر شده است. در سال 2021، این سریال برنده چهل و پنجمین دوره جوایز Kodansha Manga در بخش شونن شد.

Blue Lock

همچنین این مانگا الهام بخش یه انیمه تلوزیونی با عنوان "Blue Lockاست که برای اولین بار در 9 اکتبر 2022 (17 مهر 1401) در 24 قسمت در ژاپن به نمایش درآمد. Crunchyroll این انیمه را همزمان با پخش آن در ژاپن، پخش کرد و دوبله انگلیسی برای این  انیمه در 22 اکتبر پخش کرد. همچنین چند روز پیش خبر ساخت فصل دوم این انیمه تلوزیونی (Blue Lock 2nd Season)، به همراه یک انیمه سینمایی با عنوان "Blue Lock: Episode Nagi" تایید شد. این انیمه سینمایی بر اساس مانگای اسپین آف BLUELOCK: Episode Nagi است که از ژوئن گذشته در مجله Bessatsu Shōnen Kodansha در حال انتشار است . مانگا بر روی شخصیت Seishirou Nagi تمرکز میکند.

Blue Lock


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

بعد از بررسی وضعیت فعلی فوتبال ژاپن، اتحادیه فوتبال ژاپن تصمیم می گیره تا مربی مرموز و عجیب "جینپاچی اگو" رو برای رسیدن به رویای خودشون یعنی قهرمانی در جام جهانی استخدام کنه. جینپاچی با دونستن اینکه ژاپن مهاجم خودخواه و تشنه گل نداره، "بلو لاک" (قفل آبی) رو پایه گذاری می کنه، بلو لاک یه مرکز زندان ماننده که اونجا ۳۰۰ مهاجم با استعداد از دبیرستان های سراسر ژاپن رو در قرنطینه نگه داشتن و اونا رو در مقابل هم قرار میدن تا باهم مسابقه بدن. تنها برنده بلو لاک، می تونه مهاجم تیم ملی بشه و کسایی که شکست می خورن، دیگه نمی تونن توی تیم ملی بمونن. "یویچی ایساگی"، مهاجمی که نتونست تیم فوتبال دبیرستان خودشو به مسابقات ملی برسونه، برای پیوستن به این پروژه دیوونه کننده انتخاب شده است. یویچی که با پاس دادن به هم تیمیش شانس گل زدن رو از دست داده، نمی‌تونست به این فکر نکنه که ممکن بود با یکمی خودخواهی برنده بشن. یویچی با استفاده از این فرصت طلایی که پروژه بلولاک بهش داده شده، قصد داره تردیدهاشو برطرف کنه و آرزوی بزرگ خودشو دنبال کنه، که اونم تبدیل شدن به بزرگترین مهاجم جهان و هدایت ژاپن به سمت افتخارات جام جهانی عه.


دانلود انیمه Blue Lock 2nd Season (به محض انتشار)

دانلود انیمه Blue Lock: Episode Nagi (به محض انتشار)

اخبار
673
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.