کاور دیسک بلوری انیمه "Kyokou Suiri Season 2" منتشر شد.

کاور دیسک بلوری انیمه "Kyokou Suiri Season 2" منتشر شد.

کاور دیسک بلوری انیمه "Kyokou Suiri Season 2"


اولین کاور دیسک فصل دوم انیمه Kyokou Suiri Season 2 منتشر شد.
همچنین اعلام شد با 12 قسمت در چهار جلد بلوری منتشر خواهد شد.

قسمت اول این انیمه در ژانر رازآلود - عاشقانه - ماوراء طبیعی - شونن و افسانه‌ ای در تاریخ 18 دی منتشر شد.
کارگردانی Kyokou Suiri Season 2 توسط Keiji Gotou انجام شده و ماند فصل اول Kyokou Suiri ساخت آن بر عهده استودیو Brain's Base نیز بوده است.

از مهم و جذابترین استودیو Brain's Base میتوان انیمه های:
Durarara!!, Baccano, My Teen Romantic Comedy SNAFU, Fumetsu no Anata e, Hotarubi no Mori e, Blood Lad, D-Frag را نام برد.

خلاصه فصل دوم انیمه Kyokou Suiri Season 2:
در 11 سالگی، کوتوکو ایواناگا به مدت 2 هفته توسط یوکای ربوده شد و از او خواسته شد تا به "خدای خرد" آن ها تبدیل شود، رابطی بین روح و دنیای انسان ها، او به سرعت قبول کرد ولی بهای آن چشم راست و پای چپش بود. حالا، شش سال گذشته، هر وقت یوکای بخواهد مشکلاتش را حل کند، برای مشاوره به نزد کوتوکو می رود. در همین زمان، کورو ساکوراگاوا دانشجوی 22 ساله، به تازگی با دوست دخترش بهم زده بود بعد از اینکه هر دو با یک کاپا مواجه شدند و او به تنهایی فرار کرد. دیدن این برای او شانسی بود تا با کورو نزدیک تر شود. کوتوکو سریعا وارد عمل شد، با این امید که روزی با کورو ازدواج کند. ولی، او به زودی متوجه شد که کورو مشکلاتی دارد. با دانستن این، از کورو خواست تا در حل مشکلات فراطبیعی مختلف به او کمک کند، با این آرزو که همکار تازه اش در نهایت به او علاقه مند شود.

اخبار
276
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.