صداپیشگان انیمه Demon Slayer نظر خود را راجب این انیمه میگویند

صداپیشگان انیمه Demon Slayer نظر خود را راجب این انیمه میگویند

بازیگران Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba به AnimeJapan 2023 بازگشتند تا تماشاگران را برای فصل آینده با گزارشی از رویدادهای بین‌المللی که در سال گذشته در آن شرکت کرده‌اند آماده کنند. با شروع Demon SlayerJapan 2023، استاد تشریفات تماشاگران را تشویق کرد زیرا برخی از محدودیت‌های COVID در سراسر ژاپن و برای نمایش صحنه برداشته شده است. او از تماشاگران خواست که نام هر یک از بازیگران را صدا کنند، و امیدواریم که آنها - ناتسوکی هانا (تانجیرو کامادو)، آکاری کیتو (نزوکو کامادو)، کنگو کاوانیشی (مویچیرو توکیتو) و کانا هانازاوا (میتسوری کانروجی) - پاسخ دهند. همه آنها به روش منحصر به فرد خود به تماس های تماشاگران پاسخ دادند، اگرچه هانا برای کیتو وظیفه دوگانه ای را بر عهده گرفت زیرا او از یک نمایش استیج دیگر بازمیگشت. 

پس از معرفی سرگرم کننده بازیگران، آنها گزارش خود را از تمام رویدادهای Demon Slayer که در سراسر جهان شرکت کرده بودند آغاز کردند. این شامل توقف در لس آنجلس، پاریس، برلین، مکزیکو سیتی، سئول، و تایپه بود. هر ایستگاه به وضوح با ایستگاه های دیگر تفاوت زیادی داشت، هانا به این نکته اشاره کرد که تماشاگران در لس آنجلس اغلب تشویق می کردند و هانازاوا گفت که انگار طرفداران در سئول و تایپه زبان مادری ژاپنی هستند.نکته قابل توجه قطعا سفر Hanae به مکزیکوسیتی بود. این ویدئو نشان داد که این رویداد در یک مرکز خرید نسبتا بزرگ برگزار شد و طرفداران این مجموعه در همه جا صف آرایی کردند. هانا از این صحبت کرد که چگونه به ندرت در مکزیک رویدادهای صداپیشه برگزار می شود ، بنابراین طرفداران برای دیدن بازیگران مورد علاقه خود بیرون خواهند آمد. او حتی به این موضوع اشاره کرد که چگونه سعی می‌کرد همه طرفداران را با یک امضا راضی کند، اما تعداد زیاد مردم و زمان محدود باعث شد تا او تواند همه را راضی کند. کمی غم انگیز، اما قابل درک است. سپس اعلام شد که گزارش جهانی به عنوان پیش نمایش برای فصل آینده از تلویزیون پخش خواهد شد. فقط می توانیم امیدوار باشیم که همه طرفداران در سراسر جهان به زودی به آن دسترسی پیدا کنند.
سرگرمی با گزارش جهانی متوقف نشد. تماشای ویژه افتتاحیه فصل جدید بدون تیتراژ پخش شد و بازیگران تا جایی که می توانستند در مورد آنچه که برای آن هیجان زده بودند و مخاطبان می توانستند انتظار داشته باشند، اظهار نظر کردند. کاوانیشی بدون شک هیجان زده بود، زیرا این اولین حضور مهم توکیتو از زمان ملاقات رده بالای Demon Slayer Corps در اواخر فصل اول است. در حالی که هانازاوا در مورد تلاطم های صورتی در افتتاحیه شوخی می کرد، وقتی گفت که داستان میتسوری چیزی بود که برای آن هیجان زده بود، لحن جدی به خود گرفت.

هانا به جزئیاتی در مورد اینکه چگونه برخی از اعضای اصلی گروه بازیگران را از دست داده بود، گفت، اما از اینکه دو هاشیرا جدید، بالاترین رتبه از اعضای Demon Slayer Corps، در کنار او می‌جنگند، هیجان‌زده است. در نهایت، مجری مراسم، آخرین برش افتتاحیه را برای کیتو مطرح کرد و با صدایی موقر گفت که این صحنه برای او اشک‌آور است. این یک رمز و راز جذاب است که هر طرفداری را برای دیدن آنچه در مورد او صحبت می کرد هیجان زده می کند.با پایان یافتن نمایش، بازیگران هیجان خود را برای فصل آینده ابراز کردند. با این حال، کاوانیشی و هانازاوا اضافه کردند که چقدر دوست دارند قطار بی نهایت ( شیطان کش آرک قطار موگن ) را به عنوان یک جاذبه در استودیو [تدوین شده] ژاپن ببینند. بدون از دست دادن یک ضرب، مجری مراسم با لحن شادی آور گفت که چگونه مردم در منطقه کانسای ژاپن باید دست اندرکاران تولید Demon Slayer را در دست بگیرند .نمایش صحنه‌ای The Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba در AnimeJapan 2023، جمعیت را برای فصل آینده به هیجان آورد - اگرچه این هیجان کمتری بود، همانطور که ژاپنی‌ها گاهی اوقات می‌توانند چنین کنند. و چه کسی می داند، شاید آرزوی کاوانیشی و هانازاوا برآورده شود و یک جاذبه قطار بی نهایت در یونیورسال [تدوین شده] ژاپن ساخته شود.

دانلود انیمه Kimetsu no Yaiba

اخبار
399
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.