ادامه انیمه Trigun Stampede ساخته میشود

ادامه انیمه Trigun Stampede ساخته میشود

قسمت دوازدهم انیمه Trigun Stampede روز شنبه با اعلام این خبر به پایان رسید که تولید "فاز پایانی" این مجموعه آغاز شده است. لازم به ذکر است که تریلری از این سری جدید منتشر شده است که با مراجعه به انتهای همین پست بخش ویدیو های مرتبط میتوانید آن را تماشا کنید.


Trigun Stampede (Kanketsuhen)

Trigun Stampede در 7 ژانویه در ژاپن نمایش داده شد. Crunchyroll پخش سریال را در 7 ژانویه در سراسر جهان به استثنای آسیا، اما شامل فیلیپین، سنگاپور، هند، پاکستان، بوتان، سریلانکا، بنگلادش، نپال، قزاقستان و قرقیزستان آغاز کرد . Hulu نیز در حال پخش این سریال است. Crunchyroll نیز در حال پخش دوبله انگلیسی است .

داستان به دنبال ماجراهای وش است، مرد مسلحی که روی سرش 60 میلیارد دلار جایزه دارد. وش نام مستعار "Stampede" خود را به لطف تخریبی که شکارچیان غیور فضل در هر شهری که بازدید می کند به دست آورد.

کنجی موتو (کارگردان Cavity Express ، داستان‌نویس BEASTARS ، کارگردان قسمت سرزمین درخشان ) این انیمیشن را در Orange کارگردانی کرد . کوجی تاجیما طراح کانسپت بود و کانسپت شخصیت به او نسبت داده شد. تاکهیکو اوکسی پیش‌نویس داستان را بر عهده داشت و تاتسورو ایناموتو ، شین اوکاشیما و یوشیهیسا اوئدا فیلم‌نامه‌ها را نوشتند و آهنگسازی را بر عهده داشتند. نائو اوتسو طراح اصلی بود و طراحان شخصیت شامل کودای واتانابه ، تتسورو مورونوکی ، تاکاهیکو آبیرو ،آکیکو ساتو ، سوجی نینومیا و یومیهیکو آمانو . Tatsuya Katō ( رایگان!، Fate /kaleid Liner Prisma Illya فرنچایز) موسیقی را ساخته است.

اقتباس تلویزیونی قبلی Madhouse برای 26 قسمت در ژاپن در سال 1998 پخش شد. این انیمه در آمریکای شمالی برای ویدیوی خانگی در سال 2000 عرضه شد. Geneon Entertainment ( پیونیر سابق) در ابتدا مجموعه را بر روی DVD منتشر کرد، اما Funimation از آن زمان مجوز سریال را صادر کرد و منتشر کرد. آن را روی دیسک بلوری و دی وی دی. این مجموعه اکنون در Crunchyroll به دنبال خرید Crunchyroll توسط سونی Funimation Global Group از AT&T در حال پخش است. بلوک برنامه نویسی Adult Swim شبکه کارتون این انیمه را در سال 2003 پخش کرد.

انیمیشن Trigun اقتباسی از مانگای Yasuhiro Nightow به همین نام است. این مانگا در مجله ماهیانه شونن کاپیتان توکوما شوتن از سال 1995 تا 1997 اجرا شد. این مانگا بعداً در سال 1997 با Trigun Maximum در مجله Young King Ours از Shonengahosha بازگشت و تا سال 2007 ادامه داشت. Dark Horse Comics مانگا را به زبان انگلیسی منتشر کرده است.

دانلود انیمه Trigun Stampede (Kanketsuhen) ( به محض انتشار )

اخبار
470
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.