پوستر جدیدی از انیمه تلوزیونی "Dr. Stone: New World" منتشر شد

پوستر جدیدی از انیمه تلوزیونی "Dr. Stone: New World" منتشر شد

کارکنان انیمه تلوزیونی "Dr. Stone: New World" در رویداد AnimeJapan 2023 که روز شنبه برگزار شد، پوستری جدیدی از انیمه تلوزیونی (تصویری که در پایین مشاهده میکنید) منتشر و همچنین هنرمند آهنگ اندینگ انیمه را معرفی کردند. همچنین در این رویداد نشان داده شد که نمایش صحنه ای از انیمه تلویونی Dr. Stone The Stage: Science World در ماه سپتامبر تکرار خواهد شد.


انیمه تلوزیونی Dr. Stone: New World در تاریخ 6 آپریل 2023 (17 فروردین 1402) ساعت 22:30 در ژاپن نمایش داده میشود. همچنین Crunchyroll اعلام کرد که پخش این انیمه تلوزیونی را همزمان با تاریخ پخش آن در ژاپن در ساعت 10:30 صبح آغاز خواهد کرد. این شرکت علاوه بر این، پخش یک دوبله انگلیسی را با بازیگرانی که در فصل دوم این انیمه حضور داشتند در 20 آپریل ساعت 3:30 بعد از ظهر آغاز خواهد کرد. این شرکت همچنین دوبله‌های آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی آمریکای لاتین، پرتغالی برزیل، اسپانیایی و ایتالیایی را در تاریخ بعدی که اعلام خواهد کرد، منتشر میکند.

همچنین کارکنان این انیمه تلوزیونی تایید کردند که این فصل در دو پارت جداگانه منتشر خواهد شد.

برخی از بازیگرانی که در فصل سوم این انیمه حضور دارند، عبارتند:

Kobayashi, Yuusuke در نقش Ishigami, Senkuu

Numakura, Manami در نقش Kohaku

Kawanishi, Kengo در نقش Asagiri, Gen

Satou, Gen در نقش Chrome

Furukawa, Makoto در نقش Ooki, Taiju

Ichinose, Kana در نقش Ogawa, Yuzuriha

و...

اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Dr. Stone" در تاریخ 5 جولای 2019 (14 تیر 1398) با 24 قسمت در ژاپن پخش شد. Crunchyroll فصل اول را همزمان با پخش آن پخش کرد و Funimation دوبله انگلیسی برای این فصل انیمه پخش کرد. همچنین این انیمه در ماه آگوست 2019 در Toonami به نمایش درآمد. دومین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Dr. Stone: Stone Wars" در 14 ژانویه 2021 (25 دی 1399) با 11 قسمت در ژاپن پخش شد. Crunchyroll همانند فصل اول، این فصل را در سراسر جهان به جز آسیا پخش کرد و Funimation دوبله انگلیسی نیز برای آن پخش کرد. همچنین این انیمه در ماه می 2021 در Toonami به نمایش درآمد.

همچنین یک قسمت ویژه ای (Special) از این انیمه با عنوان "Dr. Stone: Ryuusui" که پلی بین فصل دوم و فصل سوم محسوب میشه در 10 جولای 2022 (19 تیر 1401) منتشر شد.

خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی: 

بعد از 5 سال نگه داشتن احساسات ناگفته توی سینه، تایجو اوکی دبیرستانی بالاخره آماده ـست که عشقش رو به یوزوریها اوگاوا اعتراف کنه. با این حال درست وقتی که تایجو شروع به اعتراف میکنه، نور کور کننده سبزی به زمین میتابه و تمام انسان های روی زمین رو به سنگ تبدیل میکنه. چند هزار سال بعد، تایجو بیدار میشه و میبینه که جامعه مدرن دیگه وجود نداره و طبیعت توی این چندین سال به انسانیت غلبه کرده. توی دنیایی که پر از مجسمه ی سنگیه، تایجو با یه انسان زنده دیگه رو به رو میشه: دوستش، سنکو، که عاشق ...


دانلود انیمه Dr. Stone: New World (به محض انتشار)

اخبار
264
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.