شخصیت های جدیدی از انیمه A Girl & Her Guard Dog معرفی شدند.

شخصیت های جدیدی از انیمه A Girl & Her Guard Dog معرفی شدند.

وب سایت رسمی انیمه تلویزیونی A Girl & Her Guard Dog ( Ojou to Banken-kun ) از یک تیزر و تصویری جدید برای انیمه در روز شنبه رونمایی کرد . تریلر شخصیت ها، کارکنان و تاریخ اکران انیمه را نشان می دهد. با مراجعه به انتهای همین پست بخش ویدیو های مرتبط میتوانید تریلر انیمه را مشاهده کنید.


Ojou to Banken-kun

آکاری کیتو صداپیشگی شخصیت اصلی ایساکو سناگاکی را بر عهده دارد، در حالی که یویچیرو اومهرا صداپیشگی کییا اوتو را بر عهده دارد.


Nobuhiro Takamoto ( Beelzebub , VazzRock the Animation ) کارگردانی انیمه را در پروژه شماره 9 برعهده دارد . Aya Satsuki ( My No Tail , Too Cute Crisis ) آهنگسازی سریال را بر عهده دارد. Yukiko Ban ( .hack//SIGN , Shining Tears X Wind , Yowamushi Pedal ) در حال طراحی شخصیت ها است. این انیمه در ماه اکتبر در ژاپن اکران خواهد شد. خلاصه داستان انیمه Ojou to Banken-kun


ایساکو هرگز نخواست که دختر یک رئیس یاکوزا باشد، اما زمانی که پدر و مادرش در یک تصادف رانندگی در 5 سالگی جان باختند، پدربزرگ گانگسترش او را پذیرفت و او را به عنوان عضوی از قبیله بزرگ کرد. ایساکو پس از سال‌ها دوری از همکلاسی‌هایش به دلیل روابط خانوادگی‌اش، سرانجام آماده است تا اولین دوره دبیرستان خود را انجام دهد، یک زندگی عادی داشته باشد و حتی شاید عشق پیدا کند... تا اینکه خدمتکار خانواده وفادار و قیم فداکار ایساکو، 26- کیای یک ساله درست در کنار او وارد دبیرستان می شود و عهد می بندد که از او در برابر همه موارد فوق محافظت کند! حالا او یک زره زنجیر کش و تپانچه‌دار شوالیه درخشش(؟) برای مقابله با آن دارد و علاوه بر این، در دبیرستان نیز در حال حرکت است؟ یک خانم جوان چه کار کند؟! 

دانلود انیمه Ojou to Banken-kun

اخبار
1K
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.