تریلر جدیدی از انیمه سینمایی "Black Clover: Sword of the Wizard King" منتشر شد

تریلر جدیدی از انیمه سینمایی "Black Clover: Sword of the Wizard King" منتشر شد

Netflix روز شنبه دومین تریلر رسمی انیمه سینمایی (Black Clover: Mahou Tei no KenBlack Clover: Sword of the Wizard King را منتشر کرد.

همانطور که قبلا اعلام شد، این انیمه سینمایی از اکران اولیه خود در 31 مارس (11 فروردین 1402) به 16 ژوئن (26 خرداد 1402) بدلیل افزایش شیوع ویروس COVID-19 و تاثیر بر ساخت این انیمه به تعویق افتاد. Netflix این انیمه را در تاریخ 16 ژوئن در سرویس خود عرضه خواهد کرد.

همچنین هنگام نمایش انیمه سینمایی Black Clover: Mahou Tei no Ken «جلد 23.5» کتاب را بعنوان بونوس در اختیار دارندگان بلیت قرار میدهند. این کتاب دارای طرح‌هایی از شخصیت‌های اصلی فیلم است که Yūki Tabata طراحی کرده است. این کتاب فقط برای هفته اول اکران انیمه به عنوان جایزه در دسترس خواهد بود و تعداد آن محدود خواهد بود.


Black Clover: Sword of the Wizard King


برخی از صداپیشه هایی که در این انیمه سینمایی حضور خواهند داشت، عبارتند از:

Kajiwara, Gakuto در نقش Asta

Shimazaki, Nobunaga در نقش Yuno

Suwabe, Junichi در نقش Sukehiro, Yami

Yuuki, Kana در نقش Silva, Noelle

Morikawa, Toshiyuki در نقش Novachrono, Julius

Muro, Genki در نقش Swing, Magna

Sawashiro, Miyuki در نقش Funny Bunny, Princia

Seki, Toshihik در نقش Leto, Conrad

Ootsuka, Houchuu در نقش Aberache, Edward

Iitoyo, Marie در نقش Maxwell, Milly

انیمه تلوزیونی این اثر با عنوان "Black Clover" در 3 اکتبر 2017 (11 مهر 1396) در ژاپن نمایش داده شد. این سریال در ابتدا با 51 قسمت فهرست شده بود، اما در یک فصل جدید با قسمت 52 در اکتبر 2018 ادامه یافت و دوباره در یک فصل جدید در اکتبر 2019 ادامه یافت. وقفه این انیمه از آپریل 2020 به دلیل شیوع کووید-19 شروع شد و در جولای 2020 با قسمت 133 از سر گرفته شد. این انیمه 170 امین و آخرین قسمت خود را در مارس 2021 پخش کرد. Crunchyroll انیمه را به زبان ژاپنی با زیرنویس انگلیسی پخش کرد و Funimation دوبله انگلیسی از این انیمه منتشر کرد. این انیمه در دسامبر 2017 در واحد برنامه ریزی Toonami از Adult Swim عرضه شد.

این انیمه اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Tabata, Yuuki، مانگاکا این اثر، در مجله هفتگی Shounen Jump در تاریخ 16 فوریه 2015 (27 بهمن 1393) منتشر شد. همچنین Viz Media در حال انتشار مانگا به صورت دیجیتالی و چاپی و همچنین سرویس MANGA Plus Shueisha نیز در حال انتشار مانگا به صورت دیجیتالی است. این مانگا تا می 2021 بیش از 15 میلیون نسخه در سراسر جهان تیراژ داشت.

خلاصه داستان انیمه تلوزیونی Black Clover:

آستا و یونو دو کودک یتیم هستند که باهم در کلیسایی واقع در حومه ی کشور کلاور بزرگ شدند. در دنیایی که همگی قدرت های جادویی دارند ، آستا بدون هیچ قدرت خاصی بدنیا آمد. برعکس او ، یونو از قدرت جادویی خارق العاده ای و موهبت کنترل آن برخوردار بود. داستان حول رقابت این دو برادر بر سر رسیدن به عنوان شاه جادوگران ، قوی ترین شوالیه جادوگر کشور کلاور ، می چرخد. اما آستا چگونه میتواند بدون هیچ قدرت جادویی به یک شوالیه جادوگر تبدیل شود ؟ هنگامی که آستا قدرتی به اسم ” ضد – جادو ” ...


دانلود انیمه Black Clover: Mahou Tei no Ken (به محض انتشار)

اخبار
4K
1
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.