تاریخ پخش انیمه تلوزیونی ".Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu" تغییر یافت

تاریخ پخش انیمه تلوزیونی ".Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu" تغییر یافت


وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (.Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu) I'm Doing My Best to Make Myself at Home in Another World روز چهارشنبه تاریخ پخش جدید این انیمه تلوزیونی را اعلام کرد. همچنین این وبسایت پوستر جدیدی از این انیمه (تصویری که در بالا مشاهده میکنید) و چن تن از کارکنان انیمه را معرفی کرد. همچنان خبری از بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش خواهند کرد منتشر نشده است.
انیمه تلوزیونی .Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu در سال 2024 (1402-1403) منتشر خواهد شد. این وبسایت در ابتدا اولین نمایش این انیمه را در سال 2023 اعلام کرده بود، اما به دلیل برخی شرایط مختلف، تاریخ پخش به سال 2024 تغییر یافت.

این انیمه تلوزیونی در ژانر برشی از زندگی - فانتزی - ماجراجویی - شوجو - ایسکای و تناسخ، در استودیو EMT Squared منتشر خواهد شد.

دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، عبارتند از:

کارگردان: Kitamura, Junichi

فیلمنامه نویس: Mieno, Hitomi

خالق اصلی: Himawari

انیمه تلوزیونی .Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu اقتباسی از لایت ناولی با همین عنوان میباشد که به نویسندگی Himawari و تصویرگری Kirou, Ran در تاریخ 13 جولای 2016 (23 تیر 1395) منتشر شده است. این لایت ناول در ابتدا توسط Himawari در وبسایت Shōsetsuka ni Narō در سال 2012 منتشر شد و سپس Futabasha انتشار این لایت ناول را با تصویرگری از Kirou در جولای 2016 آغاز کرد.

همچنین این لایت ناول الهام بخش مانگایی در همین عنوان میباشد که در سال 2017 در مجله Monster Comics منتشر شده است. همچنین Coolmic این مانگا را به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی تحت عنوان Fluffy Paradise منتشر میکند. Futabasha یازدهمین جلد گردآوری شده مانگا را در 28 آپریل در ژاپن منتشر خواهد کرد.

مجموعه لایت ناول و مانگا این اثر در مجموع 1.7 میلیون نسخه تیراژ دارند.

خلاصه داستان انیمه:

Akitsu Midori (27 ساله)، پس از مرگ بر اثر کار زیاد به دنیای دیگر تناسخ پیدا میکند . از خدا توانایی خاصی به اون داده میشود. این توانایی «محبوب شدن توسط غیرانسان» است. یعنی ممکن است انسان ها او را دوست نداشته باشندو بجاش همه حیوانات دوستش داشته باشند؟ 


به محض انتشار انیمه .Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
348
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.