تریلر جدیدی از انیمه تلوزیونی "Solo Leveling" منتشر شد

تریلر جدیدی از انیمه تلوزیونی "Solo Leveling" منتشر شد


اکانت رسمی توییتر انیمه تلوزیونی (Ore dake Level Up na Ken) Solo Leveling روز سه شنبه، اولین تریلر رسمی و همچنین اولین پوستر رسمی این انیمه تلوزیونی را (تصویری که در بالا مشاهده میکنید) منتشر کرد. همچنین این وبسایت تاریخ پخش این انیمه تلوزیونی را نیز اعلام کرد. همچنان خبری از بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش خواهند کرد مشخص نشده است.

انیمه تلوزیونی Ore dake Level Up na Ken در زمستان 2024 (1402-1403) منتشر خواهد شد. همچنین Crunchyroll انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم خواهد کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی - اکشن و ماجراجویی، توسط استودیو A-1 Pictures منتشر خواهد شد. کارگردانی این انیمه برعهده Nakashige, Shunsuke و فیلمنامه نویسی آن برعهده Kimura, Noboru میباشد.
 
همچنین این انیمه اقتباسی از مانهوایی با همین عنوان میباشد که در 4 مارس 2018، به داستان نویسی Chugong و طراحی Jang, Sung-rak در KakaoPage منتشر شد. داستان اصلی این مانهوا با 179 چپتر در دسامبر 2021 به اتمام رسید، سپس داستان های جانبی در 20 ژانویه 2020 شروع به پخش کردند. این داستان های جانبی توسط شاگردان Jang, Sung-rak پس از مرگ این هنرمند طراحی شده است.

این مجموعه از 4 ژوئن 2020 توسط Tappytoon به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی و از 2 مارس 2021 توسط Yen Press به صورت چاپی منتشر شده است. همچنین از 7 آپریل 2021 به زبان فرانسوی توسط Delcourt منتشر شده است. 

این مانهوا اقتباسی از  سری ناول های Chugong میباشد که با تصویرگری DUBU منتشر شده بود.

خلاصه داستان این مانهوا:

10 سال پیش، بعد از ظهور “دروازه” که دنیای هیولاها رو به دنیای واقعی متصل میکرد، بعضی از آدمای معمولی قدرت هایی دریافت کردن که میتوانستن توسط آن قدرت درون دروازه ها به شکار هیولاهای داخل دروازه بروند و به همین علت این افراد به نام های “شکارچیان” شناخته شدن.


به محض انتشار انیمه Ore dake Level Up na Ken میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
1K
1
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.