ساخت انیمه تلوزیونی "Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout" تایید شد

ساخت انیمه تلوزیونی "Atelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout" تایید شد


پخش زنده "Atelier 25th Anniversary Progam #5" روز یکشنبه اعلام کرد که بازی نقش آفرینی Atelier Ryza: Ever Darkness & Secret Hideout (Tokoyami no Joō به Himitsu no Kakurega) ساخته شرکت Gust Co. Ltd در جولای (تیر) تابستان امسال الهام بخش یک انیمه تلویزیونی خواهد بود. همچنین تریلر معرفی برای این انیمه تلوزیونی منتشر شد.

انیمه تلوزیونی (Ryza no Atelier: Tokoyami no Joou to Himitsu no KakuregaAtelier Ryza: Ever Darkness & the Secret Hideout در ژانر فانتزی و پزشکی، به کارگردانی Yuzuriha, Emma و فیلمنامه نویسی Takahashi, Yashichiro توسط استودیو LIDENFILMS منتشر خواهد شد.

بازیگرانی که گفته شده در این انیمه حضور پیدا خواهند کرد، عبارتند از:

Noguchi, Yuri در نقش Reisalin, Stout

Kondou, Yui دز نقش Tao, Mongarten

Terui, Haruka در نقش Lila, Decyrus

Terashima, Takuma در نقش Lent, Marslink

Oowada, Hitomi در نقش Klaudia, Valentz

Nojima, Hirofum در نقش Empel, Vollmer

بازی Atelier Ryza: Ever Darkness & Secret Hideout یک بازی نقش‌آفرینی (RPG) است که توسط شرکت Gust Co. Ltd ساخته شده و توسط Koei Tecmo در آمریکای شمالی در اکتبر 2019 برای پلتفرم‌های PlayStation 4، Nintendo Switch و Microsoft Windows منتشر شده است. این بازی در نوامبر 2019 در اروپا و در سپتامبر 2019 در ژاپن عرضه شد. همچنین Koei Tecmo America بازی Gust's Atelier Ryza 2: Lost Legends & the Secret Fairy را در ژانویه 2021 برای PS4، Switch، PC از طریق Steam و به صورت دیجیتالی برای PS5 منتشر کرد. این دنباله سه سال پس از اولین بازی در فرنچایز ساخته شد. این دو بازی روی هم بیش از 1.6 میلیون نسخه در جهان دارد..

در این بازی، شما نقش شخصیت Ryza را به عهده دارید که در جستجوی ماجراجویی و کشف جزیره‌ای مخفی است. بازیکنان میتوانند از محلول‌ سازی، تولید و فروش اجناس خود به عنوان یک الگو برای پختن غذا، تولید ابزار و سلاح‌ های جدید استفاده کنند.


به محض انتشار انیمه Ryza no Atelier: Tokoyami no Joou to Himitsu no Kakurega میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
354
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.