آهنگ جدید انیمه تلوزیونی "Attack on Titan" به 10 میلیون استریم در 10 روز رسید

آهنگ جدید انیمه تلوزیونی "Attack on Titan" به 10 میلیون استریم در 10 روز رسید

سال گذشته با اجرای آهنگ پارت دوم فصل آخر انیمه تلوزیونی حمله به تایتان (Shingeki no Kyojin: The Final Season Part 2) با عنوان «The Rumbling»، توسط گروه SiM موجی در سراسر جهان ایجاد شد و این آهنگ به رتبه 1 جدول بیلبورد U.S. hard rock رسید و 10 میلیون بار در هفته اول انتشارش در پلتفرم های موسیقی پخش شد. 

جدیدترین آهنگ این گروه برای پارت سوم فصل آخر این انیمه همانند آهنگ قبلی آنها، در مسیر صعودی مشابهی قرار دارد. Pony Canyon روز چهارشنبه اعلام کرد که آهنگ "Under the Tree" از SiM، آهنگ موضوعی برای نیم فصل اول از پارت سوم  فصل آخر حمله به تایتان (Shingeki no Kyojin: The Final Season - Kanketsu-hen)، تنها در 10 روز پس از انتشار خود از 10 میلیون استریم عبور کرد.

این آهنگ در این هفته در 18 مارس در رتبه 10 جدول آهنگ های بیلبورد U.S. hard rock قرار گرفت. همچنین در رتبه بندی سبک iTunes Store Rock در 18 کشور به 10 تای برتر رسید و وارد رتبه بندی سبک Apple Music Rock شد. همچنین در 32 کشور در رتبه TOP200 Shazam قرار گرفت. این آهنگ در 9 مارس، در QQ MUSIC و رتبه بندی J-POP KUGO MUSIC، (بزرگترین سرویس توزیع موسیقی چین) به مقام اول دست یافت. این رتبه بندی هر پنجشنبه به روز میشود.

علاوه بر این، ویدیو کوتاه و ویژه ای از این اهنگ، که در پس زمینه آن پخش میشد توسط Pony Canyon بلافاصله پس از پخش انیمه در یوتیوب پخش شد، که در 10 روز از 6 میلیون بازدید عبور کرده است. از روز جمعه، این ویدیو بیش از 7 میلیون بازدید داشته است.

در همین حال، آهنگ "The Rumbling" از 200 میلیون بازدید در سراسر جهان عبور کرده است. ویدیوهای رسمی مرتبط با آن، از جمله موزیک ویدیوها، بیش از 100 میلیون بازدید داشته است.

همانطور که قبلا اعلام شده بود پارت سوم از فصل اخر این انیمه تلوزیونی (Shingeki no Kyojin: The Final Season - Kanketsu-henAttack on Titan: The Final Season Part 3 در دو نیم فصل پخش خواهد شد.
قسمت اول از نیم فصل اول در تاریخ 4 مارس 2023 (13 اسفند 1401) با مدت زمان 1 ساعت و 1 دقیقه پخش شد.

نیم فصل دوم آن در پاییز 2023 (1402) پخش خواهد شد.


دانلود انیمه Shingeki no Kyojin: The Final Season - Kanketsu-hen با زیرنویس چسبیده فارسی

جهت دانلود تمام انیمه های مرتبط Shingeki no Kyojin کلیک کنید

اخبار
1K
1
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.