تریلر جدیدی از فصل سوم انیمه تلوزیونی "Dr. STONE" منتشر شد

تریلر جدیدی از فصل سوم انیمه تلوزیونی "Dr. STONE" منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی "Dr. Stone: New World" روز یکشنبه تریلر جدیدی از این انیمه تلوزیونی منتشر کرد. همچنین در این ویدیو تاریخ پخش این انیمه تلوزیونی نیز اعلام شد.

انیمه تلوزیونی Dr. Stone: New World در تاریخ 6 آپریل 2023 (17 فروردین 1402) ساعت 22:30 در ژاپن نمایش داده میشود. همچنین Crunchyroll اعلام کرد که پخش این انیمه تلوزیونی را همزمان با تاریخ پخش آن در ژاپن در ساعت 10:30 صبح آغاز خواهد کرد. این شرکت علاوه بر این، پخش یک دوبله انگلیسی را با بازیگرانی که در فصل دوم این انیمه حضور داشتند در 20 آپریل ساعت 3:30 بعد از ظهر آغاز خواهد کرد. همچنین این شرکت همچنین دوبله‌های آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی آمریکای لاتین، پرتغالی برزیل، اسپانیایی و ایتالیایی را در تاریخ بعدی اعلام خواهد کرد منتشر میکند.

کارکنان این انیمه تلوزیونی تایید کردند که این فصل در دو پارت جداگانه منتشر خواهد شد.

دو بازیگری به تیم بازیگری این فصل انیمه پیوسته اند؛ Suzuki, Ryouta در نقش Nanami, Ryuusui و Sakamoto, Maaya در نقش Francois میباشند.


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Dr. Stone" در تاریخ 5 جولای 2019 (14 تیر 1398) با 24 قسمت در ژاپن پخش شد. Crunchyroll فصل اول را همزمان با پخش آن پخش کرد و Funimation دوبله انگلیسی برای این فصل انیمه پخش کرد. همچنین این انیمه در ماه آگوست 2019 در Toonami به نمایش درآمد. 

دومین فصل این انیمه تلوزینی با عنوان "Dr. Stone: Stone Wars" در 14 ژانویه 2021 (25 دی 1399) با 11 قسمت در ژاپن پخش شد. Crunchyroll همانند فصل اول، این فصل را در سراسر جهان به جز آسیا پخش کرد و Funimation دوبله انگلیسی نیز برای آن پخش کرد. همچنین این انیمه در ماه می 2021 در Toonami به نمایش درآمد.

همچنین یک قسمت ویژه ای (Special) از این انیمه با عنوان "Dr. Stone: Ryuusui" که پلی بین فصل دوم و فصل سوم محسوب میشه در 10 جولای 2022 (19 تیر 1401) منتشر شد.


انیمه تلوزیونی Dr. Stone اقتباسی از مانگایی با همین عنوان میباشد که در 6 مارس 2017 (16 اسفند 1395) در مجله هفتگی Shounen Jump منتشر و در تاریخ 7 مارس 2022 (16 اسفند 1400) با امتیاز 8.20 به اتمام رسید. طراحی این مانگا توسط Boichi و داستان نویسی آن برعهده Inagaki, Riichiro، انجام شده است. همچنین Viz Media در حال انتشار مانگا به صورت دیجیتالی و چاپی است.

MANGA Plus همچنین مانگا را به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی منتشر کرد.

خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی: 

بعد از 5 سال نگه داشتن احساسات ناگفته توی سینه، تایجو اوکی دبیرستانی بالاخره آماده ـست که عشقش رو به یوزوریها اوگاوا اعتراف کنه. با این حال درست وقتی که تایجو شروع به اعتراف میکنه، نور کور کننده سبزی به زمین میتابه و تمام انسان های روی زمین رو به سنگ تبدیل میکنه. چند هزار سال بعد، تایجو بیدار میشه و میبینه که جامعه مدرن دیگه وجود نداره و طبیعت توی این چندین سال به انسانیت غلبه کرده. توی دنیایی که پر از مجسمه ی سنگیه، تایجو با یه انسان زنده دیگه رو به رو میشه: دوستش، سنکو، که عاشق ...


به محض انتشار انیمه Dr. Stone: New World میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

جهت دانلود تمام انیمه های مرتبط Dr. Stone کلیک کنید

اخبار
539
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.