مانگا "Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi" با دو چپتر دیگر به پایان میرسد

مانگا "Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi" با دو چپتر دیگر به پایان میرسد

شماره آپریل مجله Shogakukan's Gessan (Monthly Shonen Sunday) روز جمعه اعلام کرد که مانگای "Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi" با دو چپتر دیگر به پایان خواهد رسید. این مانگا اگر در آینده با تاخیر خاصی روبرو نشود در ماه می 2023 (اردیبهشت 1402) به اتمام میرسد.

مانگا Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi در مجله Gessan توسط Yamamoto, Souichiro مانگاکا این اثر در تاریخ 12 ژانویه 2018 (22 دی 1396) منتشر شد.Shogakukan  هشتمین جلد گردآوری شده مانگا را روز جمعه منتشر کرد.

همچنین این مانگا الهام بخش یک انیمه تلوزیونی با عنوان "Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi" بود که در 10 آپریل 2022 (21 فروردین 1401) در 13 قسمت برای اولین بار پخش شد. Crunchyroll انیمه را همزمان با پخش در ژاپن، پخش کرد.

انیمه تلوزیونی Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi در ژانر کمدی - شونن - هنر های رزمی و دختران بامزه، توسط استودیو CloverWorks به کارگردانی Kakuchi, Takudai منتشر شد.

دیگر دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش داشتند، شامل:

تهیه کننده: Oowada, Tomoyuki

دستیار کارگردان: Tada, Yuuichi

کارگردانی صدا: Aketagawa, Jin

کارگردان هنری: Yoshihara, Shunichirou

تدوین: Takigawa, Michi

و... 

خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

قبیله انزواطلب آکانه که بدنه اصلی آن ها تقریبا همگی دختر هستند و شامل دخترهای نینجای جوان در حال تمرین هستند که یک کدی دارند که حتما باید به آن پایبند باشند: " همه مردان موجودات خطرناکی هستند، و تعامل با آن ها قدغن است". نینجا تسوباکی، رهبر گروه سگ ها، شاگرد بسیار عالی است که آینده نویدبخشی دارد اما او هر وقت که موضوع صحبت پسرها پیش می آید، احساسات عجیبی را در قلبش تجربه می کند


دانلود انیمه Kunoichi Tsubaki no Mune no Uchi با زیرنویس چسبیده فارسی

اخبار
242
1
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.