شرکت Netflix پخش انیمه Akuma-kun (ONA) را برعهده خواهد داشت

شرکت Netflix پخش انیمه Akuma-kun (ONA) را برعهده خواهد داشت

حساب کاربری رسمی توییتر انیمه تلوزیونی "Akuma-kun (ONA)" روز چهارشنبه فاش کرد که جدیدترین پروژه سری انیمه تلوزیونی "Akuma-kun" در Netflix به طور همزمان در سراسر جهان در پاییز امسال منتشر خواهد شد.

داستان انیمه جدید بیش از سه دهه پس از داستان انیمه اولیه که در 1989-1990 منتشر شد، روایت میشود. این انیمه بخشی از چهار "پروژه بزرگ" است که به مناسبت صدمین سالگرد تولد Shigeru Mizuki انجام می شود. Mizuki در سال 2015 در سن 93 سالگی درگذشت. پروژه دیگر انیمه با عنوان "Kitarou Tanjou: Gegege no Nazo" است که پاییز امسال (1402) نیز اکران خواهد شد.

Yūko Mita و Toshio Furukawa به ترتیب از انیمه قبلی برای صداپیشگی نقش های Akuma I / Shingo Umoregi و Mephisto II بازگشته اند. Furukawa همچنین نقش Mephisto III را خم بازی خواهد کرد. Yuuki Kaji صداپیشگی شخصیت اصلی فیلم Akuma II / Ichirō Umoregi خواهد بود.


انیمه Akuma-kun (ONA) در ژانر کمدی - شونن - ماوراء طبیعی و افسانه‌ ای، توسط استودیو Toei Animation ساخته شده است.

دست اندرکارانی نام آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، عبارتند از:

کارگردانان: Satou, Junichi و Oizaki, Fumitoshi

فیلمنامه نویس: Oonogi, Hiroshi

این انیمه اقتباسی از مانگایی با عنوان "Akuma-kun" میباشد که توسط Mizuki, Shigeru فقید مانگاکا این اثر، از 1963 تا 1964 (1342 تا 1343) منتشر شده است.

این مانگا قبلاً الهام‌ بخش یک انیمه تلویزیونی در سال‌های 1989 تا 1990 (1368 تا 1369) بود. همچنین دو انیمه سینمایی از این فرنچایز در سال های 1989 و 1990 به نمایش درآمدند. این انیمه جدید اولین انیمه جدید این سری در 33 سال گذشته است. این مانگا همچنین الهام بخش چندین اقتباس لایو اکشن نیز بود.


به محض انتشار انیمه Akuma-kun (ONA) میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
239
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.