تاریخ پخش انیمه تلوزیونی "Shy" اعلام شد

تاریخ پخش انیمه تلوزیونی "Shy" اعلام شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی "SHY" روز سه شنبه تاریخ پخش این انیمه تلوزیونی را اعلام کرد. این انیمه قرار است در سال 2023 (1402) منتشر شود.

تنها بازیگری که حضور آن برای این انیمه مسجل شده، Shino Shimoji در نقش Teru Momijiyama میباشد.

انیمه تلوزیونی SHY در ژانر شونن - درام - اکشن و قدرت های فوق العاده، توسط استودیو 8bit با کارگردانی Andou, Masaomi منتشر خواهد شد.


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی به همین نام میباشد که در مجله هفتگی Shounen Champion توسط Miki, Bukimi مانگاکا این اثر در تاریخ 1 آگوست 2019 (10 مرداد 1398) منتشر شد.
Miki ابتدا این مانگا را در مجله هفتگی Shōnen Champion به عنوان یک مانگای وان شات در ژانویه 2017 منتشر کرد و سپس در آگوست 2019 بطرو رسمی شروع به پخش مانگا در همان مجله کرد.

Akita Shoten اولین جلد گردآوری شده مانگا را در دسامبر 2019 منتشر کرد و هجدهمین جلد مانگا را در روز چهارشنبه منتشر کرد.

همچنین Yen Press این مانگا را به زبان انگلیسی منتشر میکند و جلد اول آن را در 13 دسامبر منتشر کرد.


خلاصه داستان این مانگا:

درست زمانی که این سیاره به جنگ جهانی سوم خود نزدیک شد، افراد دارای ابرقدرت ها از سراسر جهان برای حفظ صلح ظاهر شدند. آنها به نماد ملت های مربوطه خود تبدیل شدند و تلاش کردند تا جنایت را محدود کنند و بدکاران را به دست عدالت بسپارند. قهرمان نوجوان Teru "Shy" Momijiyama نماینده ژاپن در دنیای قهرمانان است. هنگامی که یک تهدید مرموز به نام Amalareiks ظاهر می شود، Shy باید با همکار قهرمانان خود همکاری کند تا آنها را به هر قیمتی متوقف کند.


به محض انتشار انیمه Shy میتوانید آن را از وبسایت و اپلیکیشن انی پلاس دانلود کنید.

اخبار
349
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.