وقفه مانگا "Battle Angel Alita: Mars Chronicle" تمدید شد

وقفه مانگا "Battle Angel Alita: Mars Chronicle" تمدید شد

اکانت رسمی توییتر مجموعه مانگا Battle Angel Alita: Mars Chronicle (Gunnm: Kasei Senki) روز سه شنبه اعلام کرد که وقفه فعلی این مانگا به جای بازگشت در فصل بهار که از قبل اعلام شده، تا تابستان امسال تمدید خواهد شد. مانگا به برنامه Kodansha's Comic Days  منتقل میشود، زیرا مجله Evening با آخرین شماره خود در روز سه شنبه انتشار خود را به پایان رسانده است.

مانگا Gunnm: Kasei Senki در اکتبر 2022 وارد وقفه فعلی خود شد. این مانگا همچنین در ژوئن 2021 دو ماه تاخیر خورد و در آگوست دوباره به انتشار خود بازگشت.


Kishiro, Yukito مانگاکا این اثر، مانگا را در مجله Kodansha's Evening در 28 اکتبر 2014 (6 آبان 1393) منتشر و Kodansha جلد نهم مانگا را در نوامبر 2022 در ژاپن منتشر کرد. Kodansha USA Publishing انتشار مانگا Battle Angel Alita: Mars Chronicle را به زبان انگلیسی در فوریه 2018 آغاز کرد. این شرکت جلد هشتم را در جولای 2022 منتشر کرد.

خلاصه داستان مانگا:

حماسه هنرهای رزمی سایبری که یک منظومه شمسی را در برگرفته و بیش از دو دهه به چاپ رسیده است، با دنباله جدید هنرمند Kishiro, Yukito که داستان واقعی کودکی Alita در مریخ را دنبال میکند و ماجراهای هیجان انگیزی که هنوز در انتظار او هستند، بازمی گردد...


مانگا اصلی Battle Angel Alita از سال 1990 تا 1995 در مجله Shueisha's Business Jump منتشر شد و پس از آن Ashen Victor در سال های 1995-1996 وان شاتی از GUNNM: Other Stories منتشر کرد. این داستان در سال 2001 با بازگویی جزئی مانگا جدیدی با عنوان Battle Angel Alita: Last Order ادامه یافت که در نتیجه یک شماره بین Kishiro و مجله Ultra Jump به مجله Kodansha's Evening منتقل شد.

اخبار
179
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.