انیمه های مورد انتظار فصل زمستان

انیمه های مورد انتظار فصل زمستان

انیمه های مورد انتظار فصل زمستان 2023


1. Vinland Saga Season 2:

فصل دوم انیمه Vinland Saga Season 2 در تاریخ 10 ژانویه (20 دی) توسط استودیو MAPPA منتشر خواهد شد.
فصل اول این انیمه نمره: 8.73 را از آن خود کرد.

خلاصه:
حوالی سال ۱۰۰۰ میلادی، وایکینگ‌ها در همه‌جا در حال غارت و کشت و کشتار هستند. تورفین پسر یکی از قویترین جنگجوها ست و خود او نیز جنگجوی قابلی‌ـست. رویای او پیدا کردن سرزمینی‌ـست به نام وینلند، سرزمینی گرم و حاصل‌خیز، جایی که منابع طبیعی زیاد است و انسان‌ها مجبور نیستند برای زنده ماندن با هم بجنگند. بیایید با او همراه شویم و داستان یک جنگجوی واقعی در زمانی پرآشوب را دنبال کنیم...


2. Tokyo Revengers: Seiya Kessen-hen:
فصل دوم انیمه Tokyo Revengers: Seiya Kessen-hen در تاریخ 8 ژانویه (18 دی) توسط استودیو LIDENFILMS منتشر خواهد شد.
فصل اول این انیمه نمره: 8.05 را از آن خود کرد.

خلاصه:
تاکه‌میچی هانگاکی در بدترین شرایط زندگی خویش است که متوجه می شود دوست دختر سابق و تنها معشوقه زندگیش هیناتا تاچیبانا که در دوران راهنمایی باهم قرار می گذاشتند توسط دارو دسته تبهکاران " توکیو مانجی(صلیب شکسته卍)" کشته شده است، روز بعد از اطلاع از این حادثه تاکه‌ماچی بر روی سکوی ایستگاه قطار بود که یک نفر او را از پشت هل می دهد و او بر روی ریل قطار می افتد، زمانی که تاکه‌ماچی خود را برای مردن آماده کرده بود وقتی چشمان خود را باز می کند متوجه می شود که به دلایلی به 12 سال پیش که اوج دوران زندگی اش بود بازگشته است او برای نجات زندگی معشوقه اش تصمیم می‌گیرد که خودش را عوض کند و از اینجاست که انتقام او از زندگی شروع می شود.3. Bungou Stray Dogs 4th Season:
فصل چهارم انیمه Bungou Stray Dogs 4th Season در تاریخ 4 ژانویه (14 دی) توسط استودیو Bones منتشر خواهد شد
فصل اول این انیمه نمره: 7.82, فصل دوم نمره: 8.20, و فصل سوم نمره: 8.23 را از آن خود کرد.

خلاصه:
ناکاجیما آتسوشی از یتیم خانه‌اش بیرون انداخته شده و حالا هیچ جایی برای رفتن و هیچ غذایی برای خوردن ندارد. درحالی که کنار یک رودخانه ایستاده، با وجود گشنگی بسیار زیاد مردی که به شوخی قصد خودکشی دارد را نجات می‌دهد. آن مرد دازای اسامو است و او و همکارش عضو یک آژانس کاراگاهی بسیار ویژه هستند. آن‌ها قدرت‌های ماورایی دارند و با پرونده‌هایی که برای پلیس یا ارتش بسیار خطرناک هستند سروکار دارند. آن‌ها مشغول ردگیری یک ببر بودند که تازگی در منطقه، حدودا زمانی که آتسوشی آمده بود، ظاهر شده و ظاهرا این ببر ارتباطی با آتسوشی دارد. زمانی که پرونده حل می شود مشخص می‌شود که در آینده آتسوشی خیلی بیشتر با دازای و دیگر کاراگاهان درگیر خواهد بود!4. NieR:Automata Ver1.1a:
فصل اول انیمه NieR:Automata Ver1.1a در تاریخ 8 ژانویه (18 دی) توسط استودیو A-1 Pictures منتشر خواهد شد.

خلاصه:
هر چیزی که زندگی می‌کند برای پایان طراحی شده است. ما همیشه در یک مارپیچ بی‌پایان زندگی و مرگ گرفتار شدیم. انیمه اقتباسی از بازی اکشن نقش‌آفرینی آنلاین نیر اتوماتا.5. Trigun Stampede:
انیمه جدید برا سری Trigun Stampede در تاریخ 7 ژانویه (17 دی) توسط استودیو Orange منتشر خواهد شد.
این انیمه در سری قبل نمره: 8.21 را از آن خود کرد.

خلاصه:
وش یک تفنگدارفراری است با ۶۰ بیلیون دلار جایزه روی سرش و این کار را برایش مشکل کرده که بدون تیر اندازی به هر جایی برود. به هر شهری که می رود به خاطر تعقیب کننده ها آنجا را ویران می کند اما بطور شگفت انگیزی هیچ کس موفق به کشتنش نمی شود. Meryl و Milly دو نماینده بیمه هستند که برای پیدا کردن وش و نگهداشتن اوفرستاده شدند تا خسارت بیشتری به بار نیاورد. Meryl باور نمی کند که آنها بتوانند این تفنگدار افسانه ای را ملاقات کنند…


معرفی
757
17
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.