سه بازیگر جدید به انیمه تلوزیونی "Urusei Yatsura" ملحق شدند

سه بازیگر جدید به انیمه تلوزیونی "Urusei Yatsura" ملحق شدند

وب سایت رسمی انیمه تلویزیونی "Urusei Yatsura (2022)" روز سه شنبه سه بازیگر جدیدی که به این انیمه ملحق شدند را معرفی کرد.
این بازیگران در نقش سه شخصیت مونث از قسمت بیستم انیمه که روز پنجشنبه 2 مارس (11 اسفند) پخش خواهد شد، حضور خواهند یافت.

بازیگران جدیدی که ملحق شدند، شامل:

Misaki Kuno در نقش Sugar

Chitose Morinaga در نقش Ginger

Rie Takahashi در نقش Pepper


انیمه تلوزیونی Urusei Yatsura در 14 اکتبر 2022 (22 مهر 1401) در واحد برنامه ریزی Noitamina در Fuji TV پخش شد. HIDIVE در حال پخش این انیمه است و پخش دوبله انگلیسی آن را از اول مارس آغاز خواهد کرد.
این انیمه به مدت نیم سال یا دو دوره بدون وقفه پخش خواهد شد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی - شونن - عاشقانه - علمی تخیلی و شوخ طبعی، به کارگردانی Kimura, Yasuhiro در استودیو David Production ساخته شده است.

دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش داشتند، عبارتند از:

کارگردانی صدا: Iwanami, Yoshikazu

کارگردان هنری: Nomura, Masanobu

موسیقی: Yokoyama, Masaru

طراحی کاراکتر: Takamura, Kazuhiro

خالق اصلی: Takamura, Kazuhiro

و...

انیمه تلوزیونی Urusei Yatsura که اقتباسی از مانگایی به همین نام میباشد که توسط Takahashi, Rumiko مانگاکا این اثر در 30 آگوست 1978 (8 شهریور 1357) در مجله هفتگی Shounen Sunday منتشر شد.
Viz Media در بهار 2019 انتشار مانگا را در نسخه های 2-in-1 omnibus با ترجمه های جدید آغاز کرد. همچنین Viz Media قبلاً بخشی از این مجموعه را به زبان انگلیسی تحت عنوان Lum و The Return of Lum در دهه 1990 منتشر کرد.

این مانگا الهام بخش یک مجموعه انیمه تلویزیونی بود که از سال 1981 تا 1986 پخش شد. 


خلاصه داستان این انیمه:

"آتارو موروبوشیِ" احمق، شخصیت قابل توجهی نیست، اما بدشانسی خارق‌العاده ش مثل شاخ‌ روی سر فضایی ها، تو چشمه. وقتی که زمین توسط ناوگانی از مهاجمان بیگانه به نام "اونی ها" به خطر میوفته، آتارو به عنوان نماینده بشریت توی دوئل علیه یکی از موجودات فضایی انتخاب میشه. این یه شانس نادر برای آتاروعه چون که این دوئل در واقع یه بازی گرگم به هواست و حریفش "لوم"، دختر رهبر اونی هاست که آبروش براش از پیروزی مهم تره. همونطور که آتارو با گرفتن لباس لوم متوجه میشه که پیروز شده، دوباره بد شانسیش سر و کله ش پیدا میشه. لوم دچار سوتفاهم میشه و قول ازدواجی که آتارو به دوست دخترش یعنی "شینوبو میاکه" داده بود رو به خودش می گیره. اون با استفاده از حیله هایی که از فضایی بودنش عایدش شده، وارد خونه و زندگی آتارو میشه و در این بین آتارو باید رابطه شو با شیونوبو حفظ کنه و در عین حال لوم رو هم شاد نگه داره اونم در حالی که با هر زنی که می بینه لاس میزنه.


دانلود انیمه Urusei Yatsura با زیرنویس چسبیده فارسی

اخبار
320
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.