تاریخ اتمام مانگا "Deep Insanity: Nirvana" اعلام شد

تاریخ اتمام مانگا "Deep Insanity: Nirvana" اعلام شد

شماره ماه مارس مجله Big Gangan Square Enix روز یکشنبه اعلام کرد که مانگای "Deep Insanity: Nirvana" توسط نویسندگان Norimitsu Kaihō و Makoto Fukami و طراح Etorouji Shiono در شماره بعدی مجله در 25 مارس 2023 (5 فروردین 1402) به پایان میرسد. این مانگا بر اساس فرانچایز Deep Insanity در Square Enix's ساخته شده است.

 مانگا Deep Insanity: Nirvana در 24 ژانویه سال 2020 (4 بهمن 1398) در مجله Big Gangan منتشر شد. Square Enix چهارمین جلد کتاب گردآوری شده مانگا را در مارس 2022 منتشر کرد.


این مانگا الهام بخش یک انیمه تلوزیونی با عنوان "Deep Insanity: The Lost Child" نیز میباشد که در 13 اکتبر 2021 (21 مهر 1400) در 12 قسمت پخش شد. Funimation انیمه را هنگام پخش در ژاپن استریم میکرد. 

همچنین این فرانچایز الهام بخش یک بازی The Deep Insanity: Asylum گوشی هوشمند و رایانه شخصی بود که در ژاپن در اکتبر 2021 عرضه شد و پس از یک سال در اکتبر 2022 به پایان رسید.


خلاصه داستان مانگا:

این پروژه در دنیایی می گذرد که با «سندرم Randolph» مرموز مواجه میشود که باعث کماهای ناگهانی میشود. به طور همزمان، یک قلمرو زیرزمینی عظیم به نام "پناهگاه" در قطب جنوب به عنوان منشأ این سندرم کشف شد. موجودات عجیب و غریب، بر خلاف موجودات روی سطح، با منابع طبیعی ناشناخته قبلی در آنجا زندگی میکنند. برای درمان سندرم Randolph (و برای ثروتمند شدن با غارت داده های ژنتیکی موجودات و منابع زیرزمینی)، مردم پا به پناهگاه می گذارند. 
تمرکز این مانگا در مورد Sergiu Sol، پسری با مقاومت ویژه در برابر این بیماری، و Hildegard Olympiada Yamada، حرفه‌ای قطب جنوب است، که تصمیم می‌گیرند چالش رفتن به پناهگاه را بپذیرند، در حالی که دیگران قبل از آنها هرگز این کار را نکرده‌اند.


دانلود انیمه Deep Insanity: The Lost Child با زیرنویس چسبیده فارسی

اخبار
212
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.