مانگا "Altair: A Record of Battles" پس از 16 سال به پایان میرسد

مانگا "Altair: A Record of Battles" پس از 16 سال به پایان میرسد

مانگا "Altair: A Record of Battles" پس از 16 سال به پایان میرسد


حساب کاربری رسمی توییتر مانگا (Shoukoku no Altair) Altair: A Record of Battles روز شنبه اعلام کرد که این مانگا در حالت وقفه قرار دارد و چپتر جدیدی در شماره آپریل مجله ماهانه Kodansha's Shonen Sirius در 25 فوریه 2023 (6 اسفند 1401) منتشر نخواهد شد. حساب توییتر همچنین فاش کرد که این مانگا در چند چپتر دیگر در سال 2023 (1402) به پایان میرسد و Katou در حال حاضر سخت بر روی صحنه اوج داستان کار میکند.

حساب توییتر در ژوئن 2020 فاش کرد که این مانگا در حال نزدیک شدن به اوج داستان خود است. مانگا با بیست و پنجمین جلد گردآوری شده خود در مارس 2022 وارد آرک نهایی خود شد.


همچنین Kodansha USA Publishing مانگا را به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی منتشر میکند.


این مانگا توسط Katou, Kotono در مجله Monthly Shonen Sirius در 26 جولای سال 2007 (4 مرداد 1402) منتشر شد.

همچنین این مانگا الهام بخش یک انیمه تلویزیونی اقتباسی بنام (Shoukoku no Altair) Altair: A Record of Battles بود که در 8 جولای 2017 (17 تیر 1396) به نمایش درآمد. Amazon Prime Video این انیمه را پخش کرد و کانال Anime Strike که اکنون فعالیتی نداره، آن را در آمریکای شمالی پخش کرد.

خلاصه انیمه تلوزیونی Shoukoku no Altair:

“محموت” پاشای (پاشا : عنوان نظامی، سیاسی) جوانی ست که در کنسولگری ترکیه مشغول به خدمت است. با از هم پاشیدن کنسولگری ترکیه ابرهای جنگ بر آسمان کشور محموت سایه می اندازد و او به دنبال حاکم کردن و برگرداندن صلح در وطن خود شروع به گام برداشتن می کند. محموت در راه برقراری صلح در کشور ترکیه، با دشمنان و دوستان جدیدی آشنا می شود و حال باید دید که کدام سوی میدان بر دیگری فائق خواهد آمد و محموت چگونه به صلحی که آرزویش را دارد دست می یابد.

اخبار
313
1
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.