پوستر جدید از انیمه سینمایی "Katsugeki TOUKEN RANBU"

پوستر جدید از انیمه سینمایی "Katsugeki TOUKEN RANBU"

تصویری جدید از انیمه سینمایی "Katsugeki TOUKEN RANBU"


امروز تصویری جدیدی از انیمه سینمایی "Katsugeki TOUKEN RANBU" منشتر شد، اما همچنان خبر دقیقی از تاریخ انتشار ان منتشر نشده.
این انیمه در ژانر اکشن - فانتزی و سامورایی توسط استودیو ufotable (به احتمال زیاد) که انیمه تلوزیونی این اثر را بنام Katsugeki/Touken Ranbu در تاریخ 2 جولای 2017 (11 تیر 1396) انتشار داده بود، منتشر خواهد شد.

از دیگر آثارهای این استودیو انیمه های: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, Fate/Zero, Kara no Kyoukai Movie 1: Fukan Fuukei, God Eater نیز میباشد.

خلاصه انیمه Katsugeki/Touken Ranbu:
در سال 1863 دوره‌ی پر آشوب سامورایی‌ها رو به پایان است، ژاپن به دو جناح طرفدار-باکوفو و ضد-باکوفو تقسیم شده است. سرنوشت دنیا به دست ارتشی اصلاح‌طلب که از آینده برای ایجاد تغییر در مسیر اصلی تاریخ فرستاده شده‌اند مورد تهدید قرار گرفته و به منظور نابودسازی و محافظت از تاریخ اصلی، یک سانیوا(دانا) روح دو شمشیر جنگجو را به زندگی فرا خوانده و آن دو بلافاصله راهی اِدو می‌شوند. «هوریکاوا کونیهیرو» مودب و عاقل و «ایزومینوکامی کانِسادا» کم‌تحمل و ماهر می‌باشد که هر دو شاگرد یک استاد بوده‌اند، باید در مقابل ارتشی متجاوز که همراه آنها جنگجویان برجسته‌ای مانند «ماتسونوکامی یوشییوکی»، «یاگن توشیرو»، «تومبوکیری» و «تسورومارو کونیگاوا» قرار بگیرند…اخبار
305
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.