معرفی بهترین انیمه های پاییز 1401 ( پاییز 2022 )

معرفی بهترین انیمه های پاییز 1401 ( پاییز 2022 )

لیست برترین انیمه های پاییز 1401 براساس استقبال کاربران در وبسایت انی پلاس تهیه شده است. 


1- Chainsaw Man ( چینسامن , مرد اره‌برقی )

Chainsaw Man

دنجی پسر نوجوانی‌ است که با شیطان اره‌برقی به اسم پوچیتا زندگی می‌کنه. به خاطر بدهی‌های پدرش زندگی سختی داره، برای همین اون به همراه پوچیتا برای جمع‌آوری لاشه‌های شیاطین سعی می‌کنه بدهی‌ش رو پرداخت کنه. یک روز، به دنجی خیانت می‌شه و جونش رو از دست میده. با از دست دادن هوشیاری‌ش، دنجی با پوچیتا قرارداد می‌بنده، و به عنوان «مرد اره‌برقی»، انسانی که قلب شیطان داره، احیاء می‌شه.


2- Kage no Jitsuryokusha ni Naritakute! ( جاه در سایه )

قهرمانان بزرگ و ویلن های اهریمنی، کاراکتر هایی هستن که مردم میخوان شبیه شون باشن--البته سید کاگنو اینطور نیست. اون دوست داره مغز متفکر پشت همه ی اینا باشه، رشته هارو بکشه و دسیسه هاش کل داستان رو بچرخونن. تو زندگی قبلیش تو ژاپن مدرن امروزی، نتونست به اهدافش برسه. ولی حالا که تو دنیایی از جادو دوباره متولد شده، جاه حقیقی سایه رو به نمایش میزاره! سید همونطور که تظاهر میکنه یه کاراکتر معمولی و ساده ست، اعضایی رو برای سازمان(قلابی) باغ سایه اش جمع میکنه، و هدفش از بین بردن فرقه ی مرموزیه که تو تاریکی ها در کمین نشسته. سید، به روش خودش سعی میکنه سازمان(قلابی) اش رو در مقابله با فرقه ی پلید(در عین حال بطرز غافلگیرانه ای راستین) هدایت کنه.


3- Blue Lock ( قفل آبی , بلو لاک )

بعد از بررسی وضعیت فعلی فوتبال ژاپن، اتحادیه فوتبال ژاپن تصمیم می گیره تا مربی مرموز و عجیب "جینپاچی اگو" رو برای رسیدن به رویای خودشون یعنی قهرمانی در جام جهانی استخدام کنه. جینپاچی با دونستن اینکه ژاپن مهاجم خودخواه و تشنه گل نداره، "بلو لاک" (قفل آبی) رو پایه گذاری می کنه، بلو لاک یه مرکز زندان ماننده که اونجا ۳۰۰ مهاجم با استعداد از دبیرستان های سراسر ژاپن رو در قرنطینه نگه داشتن و اونا رو در مقابل هم قرار میدن تا باهم مسابقه بدن. تنها برنده بلو لاک، می تونه مهاجم تیم ملی بشه و کسایی که شکست می خورن، دیگه نمی تونن توی تیم ملی بمونن. "یویچی ایساگی"، مهاجمی که نتونست تیم فوتبال دبیرستان خودشو به مسابقات ملی برسونه، برای پیوستن به این پروژه دیوونه کننده انتخاب شده است. یویچی که با پاس دادن به هم تیمیش شانس گل زدن رو از دست داده، نمی‌تونست به این فکر نکنه که ممکن بود با یکمی خودخواهی برنده بشن. یویچی با استفاده از این فرصت طلایی که پروژه بلولاک بهش داده شده، قصد داره تردیدهاشو برطرف کنه و آرزوی بزرگ خودشو دنبال کنه، که اونم تبدیل شدن به بزرگترین مهاجم جهان و هدایت ژاپن به سمت افتخارات جام جهانی عه.

4-  Spy x Family Part 2 ( خانواده x جاسوس فصل دوم )

برای ماموری به اسم «گرگ و میش»، هیچ دستوری برای حفظ صلح زیادی نیست. گرگ و میش نهایت تلاشش رو به عنوان یک جاسوس مخفی میکنه که از جنگ با کشور همسایه استانیا اجتناب کنه. توی ماموریت آخرش، باید درمورد یه سیاست مدار استانیایی توی مدرسه پسرش تحقیق کنه: آکادمی مشهور ایدن. در نتیجه، مامور ما با سخت ترین وظیفۀ شغلیش رو به رو میشه: ازدواج کردن، بچه دار شدن، و عضوی از خانواده بودن. گرگ و میش، یا «لوید فورجر»، فورا یک یتیم به اسم آنیا رو استخدام میکنه که نقش دختر بچه 6 ساله اش و دانش آموز آکادمی ایدن رو بازی کنه. برای نقش زنش، به یور بریار برخورد میکنه که به یک شوهر الکی نیاز داره که دوستاش رو تحت تاثیر قرار بده. لوید تنها کسی نیست که یک هویت مخفی داره. معلوم میشه که یور یک آدمکش به اسم «شاهدخت خارها»ست. برای اون، ازدواج با یور هویتش رو به خوبی مخفی میکنه. در همین حال، آنیا هم یک دختربچه عادی نیست. یک اسپره که محصول یک آزمایش مخفیانه است و میتونه ذهن بقیه رو بخونه. با این که آنیا هویتشون رو کشف میکنه، فکر میکنه که والدین جدیدش دوتا بازرس باحالن، برای همین بهشون نمیگه چون اینجوری دیگه حال نمیده. تحت نام «خانواده فورجر»، جاسوس، آدمکش و اسپر باید توی یک خونه زندگی کنن و در نهایت میفهمن که خانواده چیزی بیشتر از پیوندهای خونیه.

5- Bleach: Sennen Kessen-hen ( بلیچ: جنگ خونین هزاره )

همه‌ی این اتفاقات تصادفی بوده یا حتمی؟ کوروساکی ایچیگو در طی یه ملاقات اتفاقی قدرت‌های یک شینیگامی رو به دست میاره. ایچیگو، به عنوان یه شینیگامی جایگزین درگیر آشوب پیش آمده توی سول سوسایتی(جامعه‌ی ارواح)، جایی که ارواح مرده اونجا جمع می‌شن، می‌شه. اما ایچیگو به کمک دوستاش بر هر مشکلی غلبه کرد، و قوی‌تر شد. هنگامی که شینیگامی‌های جدید و دشمنان جدید توی زادگاه ایچیگو، کاراکورا به مضاف هم می‌روند، ایچیگو با زانپاکتوی خودش وارد میدان مبارزه می‌شه تا به کسایی که به کمک نیاز دارن خدمت کنه. در این بین سول سوسایتی با مشکل افزایش تعداد هالو‌هایی که در دنیای زندگان نابود می‌شن، رو به رو می‌شه. و همچنین گزارش تعداد افراد گمشده توی اون ناحیه بالا میره. در نهایت، سیرِی، محل زندگی شینیگامی‌ها توسط گروهی که خودشون رو واندن‌وایک می‌نامند مورد حمله قرار می‌گیره. به رهبری یوهواچ، پدر تمام کوئینشی‌ها با یک پیغام به شینیگامی‌ها اعلام جنگ می‌کنه:« پنج روز دیگه، سول سوسایتی توسط واندن‌وایک نابود می‌شه.» راز و داستانی که شینیگامی‌ها برای هزاران سال مخفی کرده بودن بالاخره آشکار می‌شه. با شروع نبرد نهایی ایچیگو، همه چیز باید به پایان برسه.

6- Tensei shitara Ken Deshita ( تناسخ بعنوان یک شمشیر )

قهرمان این دنیای ماورایی، بعنوان یک شمشیر تناسخ پیدا کرده! سفرش رو از داخل جنگلی پر از جونور وحشی شروع میکنه. تو این جنگل به دختری زخمی برمیخوره که عاجزانه برای نجات زندگیش فرار میکنه. با نجات اون از دست مهاجم ها، این دو باهم آشنا میشن و دختر، خودش رو فران معرفی میکنه. اون دختر گذشته ی سنگینی پر از بردگی و سواستفاده از قبیله اش، گربه های سیاه، رو به دوش میکشه. قهرمان، اسم گذشته ی خودش رو یادش نیست. پس فران جوان و سرسخت، اسمش رو "شیشو" میزاره و صاحب این شمشیر میشه. بعد از اون، شیشو و فران تیمِ قدرتمندی تشکیل میدن که برای رهاسازی ستمدیده ها و برقراری عدالت، عازم کاووش هایی میشن!معرفی
853
10
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.