دو بازیگر جدید به انیمه "Zom 100: Bucket List of the Dead" ملحق شدند

دو بازیگر جدید به انیمه "Zom 100: Bucket List of the Dead" ملحق شدند

دو بازیگر جدید به انیمه تلوزیونی "Zom 100: Bucket List of the Dead" ملحق شدند


وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی (Zom 100: Zombie ni Naru made ni Shitai 100 no KotoZom 100: Bucket List of the Dead روز جمعه فاش کرد دو بازیگر جدید در نقش شخصیت های اصلی به این انیمه ملحق شدند.

بازیگران جدید، عبارتند از:

Umeda, Shuuichirou در نقش Tendou, Akira

Kusunoki, Tomori در نقش Mikazuki, Shizuka


انیمه تلوزیونی Zom 100: Bucket List of the Dead در ماه جولای 2023 (تیر 1402) نمایش داده خواهد شد و در Hulu در ایالات متحده پخش میشود.

به گفته منبع خبری Variety، Viz Media مجوز پخش این انیمه را در آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، استرالیا و نیوزلند دریافت کرده اند Viz Media پلتفرم‌های پخش را در سایر مناطق در تاریخ بعدی معرفی خواهد کرد. همچنین Variety گزارش داد که این انیمه به دنبال یک قرارداد تولید بین Viz Media، Shogakukan و Shogakukan-Shueisha Productions Co., Ltd نیز میباشد.

این انیمه تلوزیونی توسط استودیو BUG FILMS به کارگردانی awagoe, Kazuki منتشر خواهد شد.

از دیگر عوالی که در ساخت این انیمه مشارکت دارند، شامل:

دستیار کارگردان: Ueda, Hanako

موسیقی: Miyazaki, Makoto

طراحی کاراکتر: Tanaka, Kii

خالق اصلی: Aso, Haro


داستان انیمه:

در آپارتمانی پر از زباله، Akira Tendou بیست و چهار ساله با چشمانی بی جان و حسود فیلم زامبی را تماشا می ند. پس از گذراندن سه سال سخت در یک شرکت استثمارگر در ژاپن، روح او از هم پاشیده شده است. او حتی نمیتواند جرات اعتراف به احساسات خود را به همکار زیبایش Ootori به دست آورد. سپس یک روز صبح، او به طور تصادفی به صاحبخانه اش در حال خوردن ناهار برخورد می کند - که اتفاقاً مستاجر دیگری است! کل شهر مملو از زامبی هاست، و حتی با وجود اینکه او برای جان خود میدود...

اخبار
348
1
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.