تاریخ پخش قسمت آخر انیمه "Isekai Ojisan" اعلام شد

تاریخ پخش قسمت آخر انیمه "Isekai Ojisan" اعلام شد

تاریخ پخش قسمت آخر انیمه تلوزیونی "Isekai Ojisan" اعلام شد


وب سایت رسمی انیمه تلویزیونی (Isekai OjisanUncle from Another World روز سه شنبه اعلام کرد که قسمت سیزدهم و آخر این انیمه در تاریخ 8 مارس (چهارشنبه 17 اسفند 1401) در کانال AT-X و در BS11، Tokyo MX، TV Aichi، پخش خواهد شد. KBS Kyoto، Sun TV، و در سرویس‌های پخش (از جمله Netflix) در 9 مارس پخش خواهد شد.

علاوه بر این، AT-X یک ماراتن یک روزه از تمام قسمت‌های انیمه در 18 مارس پخش خواهد کرد. این سایت در حال پخش یک ویدیوی پیش‌نمایش برای قسمت سیزدهم میباشد.

قسمت سیزدهم این انیمه از تاریخ پخش اولیه آن در 29 دسامبر (8 دی 1401) به دلیل فزایش شیوع COVID-19 به تعویق افتاد (انیمه در عوض قسمت دوازدهم خود را در 29 دسامبر دوباره پخش کرد).

علاوه بر این، دیسک بلوری و DVD جلد سوم انیمه از 22 فوریه تا 24 مارس به دلیل تاخیر در قسمت 13 به تعویق افتاد (دو جلد اول در حال حاضر منتشر شده است).


این انیمه در 6 جولای 2022 (15 تیر 1401) در سراسر جهان از سوی Netflix به نمایش درآمد و همچنین در همان ماه در تلویزیون ژاپن پخش شد. این انیمه از پخش برنامه ریزی شده 3 آگوست تا 17 آگوست، به دلیل افزایش شیوع COVID-19 در داخل استودیو، قسمت پنجم خود را با دو هفته تاخیر مواجه کرد. کمیته تولید انیمه سپس قسمت هشتم و بعد از آن را در سپتامبر به تعویق انداخت و دلیل آن افزایش سریع آلودگی به COVID-19 در Atelier Pontdarc و دیگر استودیوهای درگیر در تولید انیمه بود. این انیمه در عوض قسمت های 3 تا 6 را در ماه سپتامبر دوباره پخش کرد. 

انیمه سپس پخش خود را از قسمت اول در 6 اکتبر دوباره آغاز کرد.

انیمه تلوزیونی Uncle from Another World در ژانر کمدی - فانتزی - تقلید - ایسکای - شخصیت بالغ و فرهنگ اوتاکویی، توسط استودیو AtelierPontdarc ساخته شده است.

از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه مشارکت دارند، شامل:

کارگردان: Kawai, Shigeki

تهیه کننده: Tokumura, Kenichi

تهیه کننده جرایی: owada, Tomoyuki

کارگردان صدا: Aketagawa, Jin

فیلمنامه نویس: Ihara, Kenta

موسیقی: Suehiro, Kenichiro

مدیر فیلمبرداری: Takamine, Yoshito

و...


خلاصه انیمه تلوزیونی Isekai Ojisan:

۱۷ سال پیش دایی تاکافومی به کما رفته بود، اما حالا مثل مردی که از گور برخواسته برگشته، به زودی تاکافومی دو چیز عجیب رو کشف میکنه،گنج های بازی های ویدویی داییش که بالاتر از همه چیزه، و در حالی که تو کما بود به عنوان یه نگهبان به دنیای دیگه ای منتقل شده بود،الان تاکافومی نه تنها باید با دایی‌ای که به معنای واقعی کلمه جادوییه هم اتاق شه بلکه باید اون مرد رو تو تاریخ دو دهه اخیر آگاه کنه، گوشی های هوشمند، اینترنت پرسرعت، انیمه های مدرن و نتیجه دردناک این ماجرا جنگ کنسول دهه ۹۰. گوشی های هوشمند، اینترنت پرسرعت، انیمه های مدرن و نتیجه دردناک این ماجرا جنگ کنسول دهه ۹۰.

اخبار
537
2
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.