ساخت فصل سوم انیمه Spy x Family تایید شد

ساخت فصل سوم انیمه Spy x Family تایید شد

وبسایت رسمی فرنچایز Spy x Family، روز یکشنبه در خبری رسمی فاش کرد که فصل سوم این این فرنچایز با عنوان "Spy x Family Season 3" ساخته خواهد شد. این خبر در تاریخ 9 ژوئن 2024 در رویداد "SPY x FAMILY Anime Extra Mission" در ژاپن اعلام شد.

هنوز تاریخ دقیق انتشار فصل سوم مشخص نشده است، اما این خبر مطمئناً طرفداران این انیمه را که مشتاقانه منتظر ادامه ماجراجویی‌های خانواده Forger هستند، خوشحال خواهد کرد.


همچنین وبسایت این انیمه از پوستری برای فصل سوم رونمایی کرد:

Spy x Family Season 3


فصل اول این انیمه تلوزیونی در دو پارت جداگانه نیز به نمایش در آمد. پارت اول از فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Spy x Family" برای اولین بار در تاریخ 9 آپریل 2022 (20 فروردین 1402) به نمایش در آمد و سپس با 12 قسمت 24 دقیقه ای در تاریخ 25 ژوئن 2022 (4 تیر 1401) به پایان رسید. شرکت Crunchyroll پارت اول این انیمه را در حین پخش در ژاپن، پخش و همچنین یک دوبله انگلیسی برای آن منتشر کرد.

سپس دومین پارت از فصل اول این انیمه با عنوان "Spy x Family Part 2" از 1 اکتبر 2022 تا 24 دسامبر 2022 (9 مهر 1401 تا 3 دی 1401) به نمایش در آمد، اما برخلاف فصل اول در 13 قسمت 24 دقیقه ای منتشر شد. شرکت Crunchyroll همانند پارت اول، پارت دوم را هم در حین پخش در ژاپن، پخش کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی - شونن - اکشن و مراقبت از کودکان، توسط همکاری دو استودیو Wit Studio و CloverWorks ساخته شده بود.

Spy x Family


فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان "Spy x Family Season 2" برای اولین بار در تاریخ 7 اکتبر 2023 (15 مهر 1402) در کانال های TV Tokyo ، TV Osaka ، TV Aichi ، TV Setouchi ، TV Hokkaido و TVQ Kyushu ساعت 23:00 و سپس در کانال های دیگر منتشر شد. همچنین شرکت Crunchyroll این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی - شونن - اکشن و مراقبت از کودکان، توسط همکاری دو استودیو Wit Studio و CloverWorks ساخته شده بود.

Spy x Family Season 2


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد برای اولین بار توسط Tatsuya Endou مانگاکا این اثر، در تاریخ 25 مارس 2019 (5 فروردین 1398) در مجله +Shounen Jump منتشر شده است. این مانگا به زبان انگلیسی بصورت فیزیکی از 2 ژوئن 2020 توسط VIZ Media تحت عنوان Shonen Jump Imprint درحال انتشار میباشد.

همچنین این مانگا از طریق سرویس MANGA Plus به زبان انگلیسی بصورت simulpub هم منتشر میشود.

مانگا Spy x Family چندی پیش بود که توانست جایز بخش کمیک در پنجاه و دومین دوره جوایز انجمن کاریکاتوریست های (JCA) را دریافت کند.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

برای ماموری به اسم «گرگ و میش»، هیچ دستوری برای حفظ صلح زیادی نیست. گرگ و میش نهایت تلاشش رو به عنوان یک جاسوس مخفی میکنه که از جنگ با کشور همسایه استانیا اجتناب کنه. توی ماموریت آخرش، باید درمورد یه سیاست مدار استانیایی توی مدرسه پسرش تحقیق کنه: آکادمی مشهور ایدن. در نتیجه، مامور ما با سخت ترین وظیفۀ شغلیش رو به رو میشه: ازدواج کردن، بچه دار شدن، و عضوی از خانواده بودن. گرگ و میش، یا «لوید فورجر»، فورا یک یتیم به اسم آنیا رو استخدام میکنه که نقش دختر بچه 6 ساله اش و دانش آموز آکادمی ایدن رو بازی کنه. برای نقش زنش، به یور بریار برخورد میکنه که به یک شوهر الکی نیاز داره که دوستاش رو تحت تاثیر قرار بده. لوید تنها کسی نیست که یک هویت مخفی داره. معلوم میشه که یور یک آدمکش به اسم «شاهدخت خارها»ست. برای اون، ازدواج با یور هویتش رو به خوبی مخفی میکنه. در همین حال، آنیا هم یک دختربچه عادی نیست. یک اسپره که محصول یک آزمایش مخفیانه است و میتونه ذهن بقیه رو بخونه. با این که آنیا هویتشون رو کشف میکنه، فکر میکنه که والدین جدیدش دوتا بازرس باحالن، برای همین بهشون نمیگه چون اینجوری دیگه حال نمیده. تحت نام «خانواده فورجر»، جاسوس، آدمکش و اسپر باید توی یک خونه زندگی کنن و در نهایت میفهمن که خانواده چیزی بیشتر از پیوندهای خونیه.


دانلود انیمه Spy x Family Season 3 (به محض انتشار)

اخبار
56
0
1 هفته پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.