ساخت انیمه "Ishura" بطور رسمی تایید شد

ساخت انیمه "Ishura" بطور رسمی تایید شد

ساخت انیمه تلوزیونی "Ishura" بطور رسمی تایید شد


وبسایت Kadokawa روز یکشنبه اعلام کرد که لایت ناول "Ishura" یک انیمه تلویزیونی اقتباسی به همین نام (Ishura) دریافت میکند.
Kadokawa دو پوستری از این انیمه (تصویری که در بالا مشاهده میکنید) را منتشر و دو بازیگر جدید که در این انیمه نقش شخصیت های اصلی (به احتمال زیاد) را بر عهده دارند، را معرفی کرد.
همچنین این وبسایت تریلری از این انیمه را منتشر کرد.

دو بازیگر جدید، عبارتند از:

Yuuki Kaji در نقش Soujiro the Willow-Sword

Reina Ueda در نقش Yuno the Distant Talon


انیمه تلوزیونی Ishura که اقتباسی از لایت ناولی به همین نام میباشد، نوسیندگی آن را Keiso و تصویرگری این لایت ناول را Kureta انجام داده اند. 

این لایت ناول در 17 سپتامبر 2017 در وب‌سایت‌های Shōsetsuka ni Narō و Kakuyomu منتشر شد.پ
داستان لایت ناول:

در دنیایی که پادشاه شیطان مرده است، انبوهی از نیمه خدایان که می توانند او را بکشند، دنیا را به ارث برده اند؛ یک شمشیرباز استاد که میتواند بفهمد چگونه حریفان خود را با یک نگاه بیرون بکشد. یک lancer آنقدر سریع که بتواند دیوار صوتی را بشکند. یک wyvern سرکش که با سه سلاح افسانه ای در آن واحد میجنگد. یک جادوگر قدرتمند که می تواند افکار را به وجود آورد. یک قاتل فرشته ای که به مرگ فوری دست میزند. این قهرمانان که مشتاق رسیدن به عنوان "قهرمان واقعی" هستند، هر کدام چالش هایی را در برابر دشمنان مهیب دنبال میکنند و جرقه درگیری هایی را بین خود ایجاد میکنند. نبرد برای تعیین قدرتمندترین نیروها آغاز میشود.

اخبار
413
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.